[Kryptoprogram] Cardano v Trezore, Siacoin hard fork…

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Pred nami je ďalší týždeň a aj napriek tomu, že ceny prevažnej väčšiny kryptomien sa ustálili, nasledujúcich sedem dní prináša viacero zaujímavých udalostí, ktoré môžu mať na ich hodnotu dopad. Nami pripravený prehľad toho, čo nás tento týždeň čaká, si môžete pozrieť nižšie.

29. 10. 2018, pondelok

Cardano (ADA)

Populárna kryptomena Cardano by sa mala do konca októbra dostať do ešte populárnejšej hardvérovej kryptopeňaženky Trezor. Konkrétne pôjde o model T, ktorého majitelia si budú môcť túto kryptomenu ukladať jedným z najbezpečnejších spôsobov.

Hdac (HDAC)

Hdac, kryptomena zaoberajúca sa problematikou internetu vecí, oznámila, že počas Blockchain Summitu, ktorý sa v tento deň uskutoční v Atlante, predstaví svoje partnerstvo s jedným z top výrobcov z oblasti automobilového priemyslu.

30. 10. 2018, utorok

TRON (TRX)

TRON pokračuje v zalistovaní na ďalšiu burzu. Tentokrát ide o obchodnú platformu Altcointrader, ktorá za posledné dva mesiaca pridala do svojej ponuky aj Stellar a NEO.

Cpollo (CPLO)

Kryptomena Cpollo, ktorej cieľom je byť platformou pre vytváranie nových ICO, sa v tento deň dostane na ďalšiu kryptoburzu. Konkrétne pôjde o zalistovanie na IDAX.

Crown (CRW)

V utorok sa očakáva vyťaženie bloku 2.100.000 kryptomeny Crown, ku ktorému je naplánované rozpolenie. Po jeho uskutočnení dostanú ťažiari za každý vyťažený blok 5 CRW.

31. 10. 2018, streda

Siacoin (SC)

Na posledný októbrový deň je naplánovaný hard fork kryptomeny Siacoin.

BitBay (BAY)

BitBay v tento deň prinesie aktualizáciu svojej Android web peňaženky, ako aj plochy klienta.

World Crypto Conference

V Las Vegas prebehne viacdňová konferencia, na ktorej budú mať svoje prednášky aj také osobnosti ako Brock Pierce (Bitcoin Foundation), Charlie Lee (Litecoin), či Stan Larimer z Bitshares.

Mohlo by vás zaujímať: V hardvérovej peňaženke Trezor odteraz môžete nakupovať kryptomeny

1. 11. 2018, štvrtok

Lisk (LSK)

Kryptomena LISK, ktorá je aktuálne v top 30 podľa CMC, má naplánované rozpolenie. To prebehne vyťažením bloku číslo 7451520. Rozpolenie bude mať za následok zníženie odmeny z aktuálnej hodnoty 4 LSK za jeden blok na 3 LSK.

Veors (VRS)

Na prvý novembrový deň je naplánované spaľovanie coinov kryptomeny Veros. Vývojársky tím týmto krokom zníži maximálnu zásobu tejto kryptomeny až o 20 percent.

Tip: Ak chcete nakupovať kryptomeny bez poplatkov a získať 10 USD za prvú registráciu na Coinbase, pozrite sa na tento návod.

2. 11. 2018, piatok

iExec RLC (RLC)

V piatok prebehne iExec samit, teda stretnutie určené vývojárom a komunite okolo tejto kryptomeny. Témou samitu má byť prediskutovanie ďalšieho rozvoja tohto projektu.

3. 11. 2018, sobota

DEEX (DEEX)

Na kryptoburze DEEX prebehne počnúc týmto dňom séria hlasovaní o zalistovaní nových coinov.

NEO (NEO)

NEO pokračuje v sobotu s ďalším hackathonom, ktorý sa tentokrát uskutoční vo švajčiarskom Zürichu.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.