Tron (TRX) víťazí nad Ethereom (ETH) v počte uskutočnených transakcií za deň – Justin Sun hovorí: „Toto je iba začiatok.”

BITmarkets BITmarkets

11. najväčšia kryptomena na svete prekonala v počte transakcií za deň druhú najväčšiu kryptomenu Ethereum (ETH). Počet spracovaných transakcií na sieti Tron dosiahol hranicu 600 tisíc.

Zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Tron Justin Sun na Twitteri oznámil:

„Je to po prvýkrát, čo #Tron prekonal #Ethereum v počte transakcií za deň. 
18. októbra – #TRX 599354 vs. #ETH 565791. A to je iba začiatok.”

V 77 percentách týchto transakcií išlo o spustenie smart kontraktov.

Všetko o kryptomene TRON nájdete tu.

Priaznivci Tronu sú nadšení

„TRON začína útočiť. Čaká nás ďalší bull time. Hodnota TRX 30 centov už je za dverami.”

Iný fanúšik také nadšenie nezdieľa: „Podľa mňa to bola jednorazová záležitosť. Ethereum má za sebou dlhú históriu, zatiaľ čo Tron svoj príbeh ešte len začína písať. Mali by sme ešte nejaký čas počkať, než budeme môcť obidve kryptomeny porovnávať.”

Nálada je však väčšinou optimistická: „Bez ohľadu na názory ostatných je to pre mňa skvelá správa, ktorá dokazuje, čo TRON za tak krátku dobu predviedol. Dôležitý bude čo najväčší počet užitočných dapps. Ešte pár rokov a Tron bude kráľom.”

tron transakcie

Zdroj: tronscan.org

Pred pár dňami sa predstavitelia spoločnosti Tron, spoločne so zástupcami Binance a ďalších, zúčastnili DELTA summitu na Malte za účelom podpory blockchainu vo vzťahu k verejnosti a verejnému blahu. Zakladatelia a zástupcovia Tronu, Binance a BCF (Blockchain Charity Fundation) boli neskôr pozvaní aj na súkromnú recepciu, ktorú usporiadala maltská prezidentka Marie-Louise Coleiro Preca.

Na summitu Justin Sun prehlásil:

„Domnievam sa, že byť vedúcim predstaviteľom hnutia, ktorého poslaním je rozšíriť povedomie o blockchain technológii, je mojou povinnosťou. Chcem zlepšiť životy ľuďom na celom svete. Prostriedky, ktoré som ako zakladateľ siete Tron získal, chcem venovať na projekty, z ktorých bude profitovať celá spoločnosť.”

Sun (okrem iného) vysvetlil, ako sa dá blockchain technológia využiť pri riešení problémov charitatívnych inštitúcií. Oznámil tiež, že spoločnosť BCF má od Tronu sľúbený dar vo výške 3 miliónov dolárov.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.

Najčítanejšie články

1

Táto krajina je novým Chorvátskom. Turistov vábi lacnými službami i azúrovým morom

2

Moderný supermarket má vážne problémy. Prečo tam nikto nenakupuje?

3

Veľká slovenská banka úplne ruší platobné karty Visa. Dotkne sa to aj vás?

4

Obrovské prekvapenie. V maličkej slovenskej obci vyrastie nové nákupné centrum

5

Sociálna poisťovňa chystá zmeny. Všimnú si ich všetci Slováci

PR články

Aký výkon má obchodovanie s veľkými dátami s umelou inteligenciou, ako je ChatGPT? ATPBot má odpoveď

PR články | 24. mája 2024

PR článok ATP Bot. Nedávno ATPBot oznámil, že teraz podporuje všetkých používateľov Binance, Kraken a Coinbase, aby mohli implementovať automatické obchodovanie s umelou inteligenciou prostredníctvom API, čím používateľom poskytuje viac príležitostí na obchodovanie s kryptomenami.

ATP Bot obchoduje s AI