Krypto burza Liqui končí, je nutné vybrať vklady

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Krypto burza Liqui.io bude čoskoro vypnutá. Ukončenie bolo oznámené prostredníctvom oficiálneho e-mailu, ktorý bol zaslaný užívateľom.

Vyberte si z burzy prostriedky

Máte necelý mesiac na to, aby ste previedli svoje prostriedky z burzy inde. Urobte to ideálne hneď. Burza už nie je schopná ďalej fungovať, rozhodla sa teda pre uzavretie. Nevylučujú však opätovné spustenie. Terajšia situácia na krypto trhoch im však nedovoľuje ďalej fungovať. Nebolo by to pre nich ekonomicky únosné.

Pozor: lehota 30 dní beží už od 28.1.2019

Burza Liqui mala na svojej platforme rad altcoinov a bola pomerne obľúbená. Dalo sa obchodovať s coinmi, ktoré na Bittrexe alebo Binance neboli. Treba podotknúť, že za posledný rok toho ale Binance zalistovala pomerne veľa.

Tím vyjadril nádej, že sa vráti, ale tiež uznal skutočnosť, že krypto trh sa „od roku 2017 výrazne zmenil”.

Január ako metla na krypto burzy

Začiatkom tohto mesiaca bola hacknutá Cryptopia, kde došlo k odcudzeniu 4 až 16 miliónov dolárov. Uzavretie zmenárne Liqui možno bude bolieť menej. Azda sa dočkáme aj radostnejších správ.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil D. Matuszyński.