Robert Kiyosaki odporúča investovať do bezpečnejších aktív
Robert Kiyosaki odporúča investovať do bezpečnejších aktív. Zdroj: Youtube/The Rich Dad Channel

Populárny investor Robert Kiyosaki sa opäť prihlásil o slovo. Podľa jeho slov sme veľmi blízko ekonomickej katastrofy. Investorom preto odporučil investovať do bezpečnejších aktív.

Kiyosaki varuje investorov

Podľa slov populárneho investora sa blíži koniec falošných peňazí, čím zrejme naráža na štandardné meny, ako americký dolár či euro. Kiyosaki odporúča investorom, aby sa zamerali na bezpečnejšie aktíva.

Ešte 20. septembra uverejnil Kiyosaki na svojom twitterovom účte slová, ktorými investorom odporučil investovať do striebra, ktoré podľa jeho predpovede môže narásť až na cenu 500 dolárov.

Tentokrát svoj názor potvrdil ďalším faktom, ktorý sa opiera o nedostatok zlatých a strieborných mincí na trhu:

Volal mi Jerry Williams. Je to môj dôveryhodný predajca zlata a striebra. Povedal mi presne toto: ,Nemôžem nikde zohnať zlaté a strieborné mince. Mincovňa ich už nechce predávať.´ Pre mňa to znamená len jedno. Blíži sa koniec falošných peňazí. Tak ako som uviedol v predchádzajúcom príspevku – striebro sa pomaly blíži k hranici 500 dolárov. Neváhajte, nakúpte ho a budete v bezpečí,“ uviedol Kiyosaki.

Prečítaj si tiež: Zradilo zlato investorov? Niekoľko dôvodov, prečo zlato nerastie

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Zlato je podľa Kiyosakiho pre ľudí stále príliš drahé. Súčasné trhové podmienky dotlačili zlato do stavu nežiadúceho aktíva, a preto sa budú obracať skôr na striebro.

Kiyosaki stále trvá na svojom negatívnom postoji voči FED-u, ktorý podľa jeho slov nerobí správne kroky v boji proti inflácii. Hospodárstvo USA bude týmto štýlom veľmi rýchlo zničené. Prekvapil však príspevkom z 26. septembra. Aj keď odporúča investovať do Bitcoinu, zlata a striebra, obáva sa, že krach postihne aj tieto aktíva.

Bublina čoskoro praskne. Vo svojich knihách som ľudí varoval, že sa tento krach buduje už od 90. rokov. Namiesto toho, aby FED riešil problémy, tak plánuje opäť tlačiť falošné peniaze. Obávam sa však, že to zasiahne aj Bitcoin, zlato a striebro,“ uviedol Kiyosaki.

V konečnom dôsledku tak populárny investor sám nevie, do čoho investovať, keďže podľa jeho slov kolaps zasiahne všetky trhy a aktíva vrátane tých, ktoré aktívne v posledných týždňoch promuje.

Aký je váš pohľad na Kiyosaki predikcie? O svoj názor sa podeľte v komentári.

Čítaj ďalej: Prichádzate v kryptomenách o peniaze? Táto metóda vám môže pomôcť

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance