Robert Kiyosaki odporúča investovať do kryptomien
Robert Kiyosaki odporúča investovať do kryptomien. Zdroj: Youtube/The Rich Dad Channel

Populárny investor Robert Kiyosaki patrí k najaktívnejším odporcom súčasnej globálnej ekonomickej situácie. Svojim fanúšikom odporúča investovať do kryptomien.

Kiyosaki odporúča investovať do kryptomien

Svetoznámy investor a autor knižných bestsellerov považuje súčasné obdobie za ideálnu príležitosť pre investovanie do kryptomien. Podľa Kiyosakiho tak treba urobiť skôr, ako príde najväčší hospodársky krach v dejinách ľudstva. Tento názor uviedol v mailovej komunikácii s názvom „Rich Dad Community“, v ktorej pravidelne zásobuje informáciami svojich fanúšikov.

Teraz je ten správny čas, aby ste vstúpili do sveta kryptomien. Urobte tak skôr, ako sa odštartuje najväčší krach v dejinách sveta,“ uviedol Kiyosaki.

Celková trhová kapitalizácia kryptomien
Celková trhová kapitalizácia kryptomien. Zdroj: TradingView

Prečítaj si tiež: Bitcoin a všetky trhy klesajú, aké sú príčiny poklesu?

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Kiyosaki už viackrát upozornil investorov, aby sa na pokles cien nepozerali negatívne. Toto obdobie je podľa neho ideálne pre výhodné nákupy. Osobne sa orientuje najmä na Bitcoin a nehnuteľnosti.

Aktuálne mám pripravenú hotovosť a čakám na výhodné pozície. Orientujem sa hlavne na Bitcoin a sektor nehnuteľností,“ dodal Kiyosaki.

Treba však dodať, že v prípade Bitcoinu stále čaká na pomyselné dno. To je však v prípade predikcie známeho investora veľmi vzdialené. Kiyosaki totiž očakáva, že sa Bitcoin odrazí od ceny 1 100 dolárov.

13. septembra na svojom twitteri zverejnil príspevok, v ktorom zdôraznil jeho osobný pohľad na jednotlivé trhové sektory, ktoré čelia obrovskému tlaku. Nádej však vkladá do striebra.

Je čas, aby chudobní ľudia zbohatli. Akcie, dlhopisy, podielové fondy, ETF a nehnuteľnosti – všetky tieto sektory sa rúcajú. Stredná trieda je zlikvidovaná tak, ako sa predpovedalo. Investujte do striebra. Počas 3 až 5 rokov sa vyšplhá na 100 až 500 dolárov. Striebro si môže dovoliť každí a dokonca aj tí chudobní,“ zdôraznil Kiyosaki.

Čítaj ďalej: Will Clemente: „Bitcoin konečne ukazuje potenciál rastu, je vysoko podhodnotený“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance