Shiba Inu udivuje naďalej
Shiba Inu udivuje naďalej, zdroj: www.shutterstock.com/VladimirKazakov

Shiba Inu je v poslednej dobe na vzostupe a minulý týždeň si získal pozornosť svojím objemom obchodovania. Možno preto začne táto francúzska reštaurácia akceptovať SHIB?

Môže ťa zaujímať: Worldcoin chce do roku 2023 naskenovať oči 1 miliardy ľudí, aby urýchlil prijatie kryptomien!

Shiba Inu za romantickú večeru v Paríži?

Dámy a páni, toto sa stáva realitou. Shiba Inu je posledné dni jeden z najpopulárnejších altcoinov. Stalo sa už, že svetový reťazec rýchleho občerstvenia Burger King v Brazílii začal prijímať Dogecoin vo svojom „dog menu“. Podobná vec bude odteraz platiť pre reštauráciu v Paríži, kde sa bude akceptovať kryptomena Shiba Inu.

Reštaurácia Le Bistrot d‘Eleonore et Maxence na svojom vchode vyvesila oznam s logom Shiba Inu, v ktorej uviedla, že budú tento memecoin akceptovať. Skutočnosť, že reštaurácia vo francúzskej metropole začala prijímať kryptomenu, akou je Shiba Inu, môže ešte viac zvýšiť popularitu tohto memecoinu. Zdá sa, že nedávny vzostup altcoinu upútal pozornosť miestnej reštaurácie.

Kryptomena, ktorá nebola ovplyvnená dokonca ani nedávnou správou Elona Muska, sa v súčasnosti obchoduje okolo svojho nového historického maxima.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

“Memecoin” neprestáva udivovať

Vzostup tohto coinu pokračuje a blíži sa k novej hranici 0,00005000 dolára. Objem obchodovania SHIB takmer prekonal denný objem Etherea, čo je najsilnejší altcoin. Denný objem obchodovania dosiahol neuveriteľných 14,5 mld. dolárov. Shiba Inu zaostával už len za BTC a USDT.

Altcoin nedostáva veľkú podporu od Elona Muska, no napriek tomu je stále na vzostupe. Elon Musk s jeho podporou už pomohol Dogecoinu vstúpiť do TOP 10. Dokonca uviedol, že Dogecoin je kryptomena verejnosti. Hoci najbohatší človek na planéte má rád memecoiny, rovnakú podporu pre Shiba Inu neposkytuje.

Dôvodom podpory sociálnych médií je to, že ide o akýsi populárny vtip. Takéto mince sa rýchlo šíria na sociálnych sieťach. SHIB ale dokázal pritiahnuť veľkú pozornosť a za posledný mesiac získal 5-násobok svojej hodnoty. Zaujímavé je, že sa ešte nezastavuje. To samozrejme neznamená, že je to akási výhodna a perspektívna investícia. Môže rásť aj naďalej, ale nemusí.

V čase písania tohto článku sa hodnota SHIB pohybuje okolo $0,00004923.

Čítaj ďalej: Elon Musk vyvrátil fámy o jeho spojení s nadáciou DOGE – komunita smúti

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre