Nezastaviteľná Shiba Inu
Nezastaviteľná Shiba Inu, zdroj: www.shutterstock.com/ZieProject

Shiba Inu (SHIB) má od začiatku októbra veľmi silný býčí trend a tento trend si udržal aj napriek vyjadreniu Elona Muska, že nevlastní žiadne SHIB coiny.

Môže ťa zaujímať: Premeniť 100 USD na 36 205 USD v priebehu 10 mesiacov? Táto obchodná stratégia to dokáže!

Shiba Inu reakciu Elona veľmi nerieši

Pred Muskovou odpoveďou na twitteri, kde sme sa dozvedeli, že nevlastní žiadne SHIB coiny, kryptomena SHIB prekonala svoje historické maximum a vyšla nad úroveň 0,00004400 USD.

Ihneď po odpovedi Elona Muska sa kryptomena Shiba Inu prepadla o približne 20 % na úroveň okolo 0,00003500 USD, no rýchlo sa spamätala a dostala sa naspäť do svojho býčieho trendu.

Twitter narazil na rôzne reakcie komunity Shiba Inu na Muskovo vyjadrenia, pričom niektorí prosili generálneho riaditeľa spoločnosti Tesla, aby zvážil vlastníctvo meme kryptomeny Shiba Inu.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Rôzne reakcie komunity memecoinu

Niektorí ľudia na twitteri kritizovali „ShibaInuHodler“, meno používateľa, ktorý sa Elona pýtal, či vlastní nejaké tokeny SHIB. Obvinili ho za obťažovanie celebrít, a za zbytočnú provokáciu hlavne v čase, keď sa kryptomene momentálne výrazne darí.

Aj keď väčšina komunity Shiba Inu bola doslova rozzúrená tým, čo Elon Musk napísal, odpoveď na sociálnej sieti mala na kryptomenu pozitívny dopad (zatiaľ).

Niektorí si myslia, že cena kryptomeny SHIB rastie aj bez vplyvu vplyvných osobností, akou je napr. Elon Musk. To podľa nich dokazuje, že minca je perspektívna a hodnotná, pretože nezávisí od podpory od vplyvných ľudí. Opatrne s týmto názorom.

Čítaj ďalej: Shiba Inu spôsobuje totálne šialenstvo – za 24 hodín bolo spálených 900 miliónov SHIB

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre