Graf na dnes: Helium v pozícii ideálneho nákupu?

Analýzy Graf na dnes: Helium v pozícii ideálneho nákupu?
Graf na dnes: Helium v pozícii ideálneho nákupu? Zdroj: https://www.shutterstock.com/Ivan Babydov
BITmarkets BITmarkets

Kryptomena Helium (HNT) patrí medzi kryptomeny s praktickým využitím v reálnom svete. Decentralizovaný blockchain Helium vznikol v roku 2019 s cieľom ponúknuť decentralizovaný variant internetu ako konkurenciu voči tradičnému internetu.

O blockchaine sa zvykne hovoriť ako internete zariadení, keďže myšlienka decentralizovaného internetu stojí na interakcií medzi používateľmi siete HNT. Používatelia, ktorí prevádzkujú uzly, za svoju činnosť získavajú odmeny v natívnom tokene HNT. Bez zbytočného preháňania o tomto blockchaine možno hovoriť ako o projekte, ktorý ponúka reálny produkt a ako upozorňujú viacerí analytici vrátane Coinbureua, Helium čaká minimálne v horizonte niekoľkých rokov svetlá budúcnosť.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Helium na supporte

Kryptomenový trh v súčasnosti podlieha nerozhodnosti Bitcoinu. Zatiaľ čo niektoré kryptomeny sa nachádzajú neďaleko svojho ATH (LUNA, NEAR), Helium je v 60-percentnom poklese od svojho ATH. V čase písania článku má token HNT cenu 18 USD. Ako môžeme vidieť na grafe nižšie, HNT sa nachádza v zóne supportu, ktorý predstavuje ideálny priestor na nákup.

Graf na dnes: Helium na supporte.

Graf na dnes: Helium na supporte. Zdroj: Tradingview

V prípade, že support neudrží a dôjde k ďalšiemu poklesu, ideálnym priestorom na nákup bude zóna okolo 13 – 10 USD. To, či support okolo 18 USD vydrží, závisí do veľkej miery od toho, aký pohyb urobí Bitcoin. V každom prípade ide o fundamentálne kvalitný projekt, ktorý patrí do portfólia hodlerov.

Čítajte tiež: Týždeň v kryptomenách: recesia, rast UST, neistý Bitcoin a pád Netflixu

Najčítanejšie články

1

Táto krajina je novým Chorvátskom. Turistov vábi lacnými službami i azúrovým morom

2

Moderný supermarket má vážne problémy. Prečo tam nikto nenakupuje?

3

Veľká slovenská banka úplne ruší platobné karty Visa. Dotkne sa to aj vás?

4

Obrovské prekvapenie. V maličkej slovenskej obci vyrastie nové nákupné centrum

5

Sociálna poisťovňa chystá zmeny. Všimnú si ich všetci Slováci

PR články

Aký výkon má obchodovanie s veľkými dátami s umelou inteligenciou, ako je ChatGPT? ATPBot má odpoveď

PR články | 24. mája 2024

PR článok ATP Bot. Nedávno ATPBot oznámil, že teraz podporuje všetkých používateľov Binance, Kraken a Coinbase, aby mohli implementovať automatické obchodovanie s umelou inteligenciou prostredníctvom API, čím používateľom poskytuje viac príležitostí na obchodovanie s kryptomenami.

ATP Bot obchoduje s AI