Postihne Bitcoin ďalšia čaká korekcia?
Postihne Bitcoin ďalšia čaká korekcia? Zdroj: Shutterstock, nuttapon averuttaman

Jedným z najskúsenejších a najznámejších obchodníkov na trhu je Peter Brandt. Ako vidí Bitcoin? Prekvapivo, podľa Brandta môže kryptomena padnúť až na 27 000 USD!

Peter Brandt analyzuje Bitcoin

Legendárny veterán vo svete obchodovania si myslí, že BTC môže padnúť pod dôležitý support 30 000 USD a zastaviť až niekde pri cene 27 000 USD. Prečo?

20. apríla zverejnil na svojom twitteri veľmi zaujímavý a pomerne prekvapivý názor. Brandt Bitcoin rešpektuje, no nepovažuje ho za „náboženstvo“ ako väčšina kryptomenových fanúšikov. Potom však naznačil, že v prípade BTC očakáva v najbližšom období ďalšie cenové korekcie.

V ďalšom príspevku už bol konkrétnejší a dodal, že cena najsilnejšej a najznámejšej kryptomeny môže padnúť až na 27 000 USD. Tak by bolo jasné, že by sa neudržal ani extrémne dôležitý support na úrovni 30 000 USD.

Mohlo by ťa zaujímať: Binance sprístupňuje svojim klientom Anchor protocol. Zarobiť môžete stabilne takmer 20 % ročne!

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Peter Brandt nepatrí k hodlerom BTC. 2. marca sa tento legendárny obchodník vyjadril, že má preňho väčší zmysel využívať technickú analýzu, pri ktorej si dokáže určiť cenové vrcholy, pri ktorých Bitcoin predáva. Hodlovať bez ohľadu na čokoľvek preňho nemá význam. Neznamená to však, že by nejako obhajoval krátkodobé obchodovanie.

22. apríla vyjadril na Twitteri názor aj na trh Nasdaq 100, pri ktorom má tak trochu „deja vu“.

Vzhľadom na neustále pretrvávajúcu koreláciu tradičných trhov a Bitcoinu, môže byť táto správa znepokojivá. Uvidíme, čo prinesú ďalšie dni. V čase písania tohto článku sa BTC obchodoval na úrovni 39 746 USD.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre