Ethereum je kráľom medzi altcoinami
Ethereum je kráľom medzi altcoinami. Zdroj: Shutterstock, Niphon Subsri

Po roku pochybností a obáv je zrejme najvyšší čas, aby najsilnejší altcoin Ethereum ukázal, čo je v ňom. Najnovšie on-chain štatistiky naznačujú, že naozaj môže prísť veľká býčia vlna.

Ethereum môže zažiariť

Podľa najnovších údajov spoločnosti Santiment investori ETH vo veľkom akumulujú, a to aj napriek volatilite. V čase písania tohto článku držalo 10 najväčších veľrýb takmer 5 % z celkovej ponuky v porovnaní s minulým rokom.

Analýza od spoločnosti Santiment
Analýza od spoločnosti Santiment. Zdroj: Santiment

Aj napriek pomerne slabej výkonnosti tak veľryby vo veľkom akumulujú. Netreba zabudnúť ani na extrémne dôležitý ukazovateľ, ktorým je graf ETH/BTC. Na tomto grafe môžeme vidieť veľmi silný býčí scenár, ale najmä to, že sa Ethereu konečne darí vymaniť z nadvlády BTC.

ETH/BTC
ETH/BTC, 30m TF. Zdroj: TradingView

Prečítaj si tiež: Čo môžu očakávať hodleri blockchainu Cardano po 30-percentnej býčej rallye?

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov. Návod ako kúpiť a obchodovať kryptomeny nájdeš v tomto článku.

Cenový obrat druhej najsilnejšej kryptomeny zaujal aj populárneho analytika Justina Bennetta.

Spomedzi ostatných populárnych altcoinov je ETH stále jednotkou aj medzi najvýznamnejšími a veľkými investormi.

Údaje o investoroch
Údaje o investoroch. Zdroj: Tasche Che

Veľké množstvo analytikov a fanúšikov očakáva, že po dôležitom zlúčení príde obrovská býčia vlna, ktorá by cenu Etherea mohla vystreliť naozaj vysoko. Investorov môžu prilákať najmä odmeny za staking.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre