Bitcoin smeruje na 51 000.
Bitcoin smeruje na 51 000. Zdroj: Shutterstock.com/eamesBot

Bitcoin posledných 24 hodín viac-menej stagnuje okolo 47 500 $ a dal tak priestor na vychladnutie indikátorov, zatiaľ čo stále sledujeme bullish target. Objemy sú však na ústupe a preto musíme počítať zatiaľ iba s krátkodobým rastúcim trendom. Na druhej strane, dominancia sa nachádza v korekčnom legu, ktorý by mal pokračovať.

Korelácia medzi altcoinami a Bitcoinom je blízko ATH, preto očakávame rast altcoinov, ktoré budú dobiehať hlavnú kryptomenu a tak dominancia bude klesať. To však neznamená, že nebude rásť aj samotný Bitcoin. Stále sledujeme target na hladine cca 51 000 $. Ak budú objemy pokračovať v poklese, čoskoro cena vytvorí maximum.

Bitcoin pokračuje na 51 000 dolárov
Bitcoin pokračuje na 51 000 dolárov. Zdroj: TradingView

Chceš nakúpiť a obchodovať kryptomeny? Burza Binance je aktuálne najlepšie hodnotenou burzou na svete s veľmi lacnými poplatkami za nákup. Vytvor si teraz účet cez náš >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Prečítaj si tiež – Bitcoin je opäť na vzostupe: Veľryby presúvajú BTC v hodnote 44 miliónov $

Bitcoin pokračuje na ceste k 51 000 $

Súčasný rast by mal byť zatiaľ iba krátkodobý. Po vytvorení lokálneho maxima na spomínanom targete očakávame, že cena pôjde do miernej korekcie. Z dlhodobého aj krátkodobého hľadiska ostávame bullish, no z krátkodobého hľadiska je možné, že čoskoro cena vytvorí aj spätný pohyb.

Vytvorenie krátkodobej korekcie po breakoute je však zdravý znak trendu. Nič to nemení na tom, že rast musí byť podporený objemami. Z dlhodobého hľadiska sa cena nachádza stále sideway medzi 69 000 $ a 30 000 $. Zatiaľ nie je možné určiť, či súčasný rast bude iba v tejto štruktúre, alebo ju prekoná.

Mohlo by ťa zaujímať – Veľké bitcoinové adresy držiace vyše 1 000 BTC prudko akumulujú

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre