Elon Musk, Vlad Tenev či zakladateľ DOGE Billy Markus hľadajú spoločnú cestu ako vylepšiť Dogecoin!
Elon Musk, Vlad Tenev či zakladateľ DOGE Billy Markus hľadajú spoločnú cestu ako vylepšiť Dogecoin! ,zdroj: www.shutterstock.com/CKA

Vladimir Tenev, generálny riaditeľ Robinhoodu, spomenul, že Dogecoin by predsa len mohol slúžiť ako jeden z budúcich internetových mien na Twitteri. Tenevov status na Twitteri získal veľkú aktivitu a tiež dostal odpovede od spoluzakladateľa kryptomeny DOGE Billyho Markusa či dokonca nového záujemcu kúpiť celý Twitter, Elona Muska.

Vlad Tenev berie Dogecoin vážne

Mnohými obľúbený Dogecoin sa znovu dostáva do stredobodu „meme-kryptomenovej“ komunity na Twitteri. Koncom týždňa totižto generálny riaditeľ platformy Robinhood, Vladimir Tenev, spustil novú „vlnu“ na tému tejto mince.

Mohlo by ťa zaujímať: Elon Musk chce kúpiť Twitter – Charles Hoskinson ho vyzýva, aby spolu založili decentralizovanú sociálnu sieť!

Tenev tweetoval nasledujúce:

Môže byť DOGE skutočne budúcou menou internetu? Keď sme pridali možnosť posielať/prijímať DOGE na Robinhoode, premýšľal som nad tým, čo ďalej. Po prvé, transakčné poplatky musia byť úplne nízke, čo sa darí (bežný transakčný poplatok je momentálne 0,003 USD).“

Generálny riaditeľ Robinhoodu ďalej uviedol, že „čas zapísania do bloku by mal byť dostatočne efektívny na to, aby bol zaznamenaný do blockchaniu za čo najkratší čas. Avšak nemalo by to byť až také rýchle, aby ťažiari nezačali budovať príliš veľa konkurenčných reťazcov a nemíňali nadmerné množstvo energie na dosiahnutie konsenzu,“ uviedol Tenev. Ďalej tvrdí, že „aktuálny čas uzavretia bloku je 1 minúta. Pri platbách to však môže byť trochu zdĺhavé. 10-sekund by bolo ešte lepšie.“

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Čo na to Musk a Markus?

Musk zareagoval takto: „6 sekúnd, lepšie povedané 6 000 milisekúnd, čo je pre počítače dlhá doba, je asi správne“. Spoluzakladateľ Dogecoinu Billy Markus sa pridal do diskusie s Tenevom a Muskom, čím urobil rozhovor o niečo zaujímavejší.

Markus uviedol, že pred ôsmimi rokmi si vybral jednominútové bloky, pretože „niekto na bitcointalku povedal, že 45 sekúnd na inom reťazci spôsobuje veľa problémov a 60 sekúnd by boli najefektívnejšími.“

Markus ešte stihol dodať: „Čím rýchlejšie a zároveň bezpečné, tým lepšie. Vyzerá to tak, že infraštruktúra webu sa za 8 rokov zlepšila natoľko, že sa dá experimentovať s jej zrýchlením.“

Pripomíname, že Elon Musk už nejaký ten čas hovorí o vylepšeniach siete Dogecoin a niekoľkokrát povedal, že sieť by sa mala rozšíriť na masy ľudí a adoptovať na Twitteri, ktorý plánuje kúpiť.

Čítaj ďalej: Aktualizácia Ethereum 2.0 sa v júni nespustí, hovorí vedúci vývojár projektu

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre