Dogecoin dosiahne 50 centov. Zdroj: Shutterstock.com/Gaston Cerliani

Dogecoin v dôsledku nedávnej korekcie utrpel na trhu straty. Digitálne aktívum rástlo a väčšinu svojej hodnoty získalo z nedávneho hypu vďaka Elonovi Muskovi. To prinieslo investorov do majetku, ktorému sa podarilo narásť o viac ako 21 000 %.

Nasledovalo množstvo korekcií. Začalo to pádom trhu v máji, kde sa DOGE snažil udržať svoje vysoké ceny. Výsledkom je strata viac ako 60 % od jeho historicky najvyššej hodnoty. Napriek tomu investori zostávajú býčí.

Stanovenie predpovedí na konci roka

Crypto Godfather je známy kryptoanalytik na Twitteri. Nedávno sa podelil o svoje myšlienky o tom, kde budú hlavné kryptomeny na trhu do konca roka. Predpovede určoval od coinov ako Bitcoin a Ethereum až po menej známe tokeny ako FTT a RAY.

Kryptoanalytik predpovedá Bitcoin na konci roka na 80 000 dolárov, zatiaľ čo Ethereum na 10 000 dolárov. Analytik ocenil Cardano do konca roka na konzervatívne 4 doláre. Token Binance coin BNB predpovedal na 1 200 dolárov.

Pokiaľ ide o Dogecoin, Crypto Godfather stanovil cenu majetku do konca roku 2021 na 0,50 dolára. Ďalšie predpovede zahŕňali SOL za 600 dolárov, XRP za 2,8 dolára, FTT za 300 dolárov, LINK za 100 dolárov, SRM za 120 dolárov a RAY za 50 dolárov.

StormGain

Mohlo by ťa zaujímať – Dogecoin musí prejsť na protokol Proof of Stake – tvrdí Vitalik Buterin

Dogecoin sa zotaví z korekcie

Prepad 7. septembra spôsobil, že Dogecoin spadol do 30 % korekcie. Následne sa odrazil smerom nahor, no ani zďaleka nie v takej sile. Dogecoin mal predtým kurz okolo 0,3 dolára. V čase písania článku sa obchoduje za 0,24 dolára.

DOGE/USD 4H
DOGE/USD 4H. Zdroj: TradingView

Dogecoin sa pripravuje na ďalšie opakované testovanie odporu 0,25 dolára. Nasledujúce opakované testovanie pravdepodobne posunie altcoin smerom k ďalšiemu nárastu, bližšie k dosiahnutiu 0,3 dolára.

Prečítaj si taktiež – Dogecoin je späť! Nová méta je 0,35 USD a to bez pomoci Elona Muska!

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre