CryptoAdds spojili sily so spoločnosťou EtherZero

BITmarkets BITmarkets

CryptoAds Marketplace oznámilo, že oficiálne začnú spolupracovať so spoločnosťou EtherZero (ETZ), ktorá je state-of-art smart kontrakt platforma, ktorá sa snaží sprostredkovať novú generáciu verejnej blockchain technológií.

CryptoAds

CryptoAds patrí medzi najnovších zástancov CFC (CallsFreeCalls), ktorá vychádzala z integrovania VOIP systému, ktorý umožní volať komukoľvek zadarmo. Celá platforma bude pritom sponzorovaná samotnými inzerentami. Prostredníctvom CryptoAds sa spoločnosť pokúsi zvýšiť svoj dosah na používateľov. Spolupráca s EtherZero by mala byť kľúčová najmä kvôli faktu, že EtherZero by mala poskytnúť najrýchlejší servis pre svojich užívateľov.   

CryptoAds(https://tokensale.cfc.io)  bude používať verejný blockchain ETZ ako jeden z mnohých blockchainov, ktoré by mali slúžiť na implementovanie a uchovávanie transakcií. Cieľ tejto spoločnosti je pritom jasný, chcú poskytnúť svojim klientom služby s najlepšou kvalitou a najvýhodnejšími cenami. Budú sa sústrediť najmä na stabilitu platformy, flexibilitu a škálovateľnosť.

CryptoAds je decentralizovaný distribučný systém, ktorý dovolí marketingovým pracovníkom zahrnúť do svojich služieb digitálne obchodné stratégie. Dané stratégie umožnia týmto pracovníkom ponúkať širokú škálu multimediálnych formátov na neobmedzenom množstve platforiem. Všetky platformy budú fungovať iba na AI technológií alebo blockchaine.

Zadávatelia reklamy sa môžu rozhodnúť či budú svoje produkty ponúkať prostredníctvom štandardných videoklipov, 360 video reklám, in-app mobilných reklám alebo akýkoľvek iný spôsob internetovej reklamy. Popritom, bude platforma predávať miesta na reklamy marketérom, ktorí na oplátku budú môcť vidieť štatistiky o svojom publiku. Rovnako budú môcť byť v priamom kontakte s potenciálnymi inzerentami.

EtherZero

EtherZero projekt so sídlom v Singapure patrí medzi novú generáciu smart kontraktov, ktorá bola vytvorená globálny tím profesionálov a odborníkov v technickom priemysle. Ide o hard-fork projekt založený na Ethereu, ktorý by mal slúžiť pre DAPP vývojárov a používateľov. ETZ používa double-layer sieť- MasterNode network rovnako ako aj Proof-of-Work Node network.

Znamená to, že platforma bude schopná sprostredkovať desiatky tisícok transakcií za sekundu, pričom by mali byť bez akýchkoľvek transakčných poplatkov. Práve vďaka tomuto zakladateľ CryptoAds a takisto CEO tejto spoločnosti, Oleksii Vingradov, prijal spoluprácu s ETZ s otvorenou náručou.

„Veľkosť digitálneho trhu s reklamami postupne narastá a to ohromnou rýchlosťou. Podľa našich predpokladov bude tento nárast zapríčinený najmä nárastom malých platforiem rozmiestených rôzne po svete. „Pravidlá hry” sú v tomto sektore zadefinované jasne a preto tento rast v nových miestach výrazne podporujú. Blockchain by tomu mohol veľmi pomôcť. My v CryptoAds sa už snažíme o vytvorenie trhu, ktorý je praktický a bez akýchkoľvek podvodov. V spolupráci pre EtherZero máme takmer garantované rýchle a bezpečné transakcie pre celý mediálny trh.”

ETZ na druhú stranu poskytne mediálnu podporu pre svoju komunitu, rovnako ako technickú pomoc pre integráciu svojho systému do CryptoAds aplikácie. CEO spoločnosti ETZ, Gary Luo povedal:

„Sme veľmi radi, že môžeme spolupracovať so skutočnými projektami, založenými na skutočných produktoch a prináša prostredníctvom zákazníkov skutočné profity, medzi ktoré patrí napríklad CryptoAds Marketplace. Pomôže nám to expandovať našu komunitu, ktorá používa blockchain v skutočnom biznise.”

Záver

CryptoAds je v súčasnosti v prvej fáze svojho ICO predpredaja, ktorý pokračuje až do 24.mája. Minimálny počet zakúpených tokenov je 1 000 CRAD tokenov s 30% zľavou. Celkový predpredaj bude pokračovať až do 16.júna 2018 s postupným znižovaním zľavy. Takisto sa bude časom znižovať aj minimálny počet mincí potrebný na zakúpenie. Verejný predaj začne ihneď po skončení ICO, 16.júna a bude trvať až do 17.júla 2018.

Ak sa chcete dozvedieť viac o CryptoAds, kliknite na https://tokensale.cfc.io
O spoločnosti EtherZero sa môžete dozvedieť viac tu  etherzero.org

Kryptomagazin YouTube sa v poslednej dobe pekne rozbieha. Dnes večer vydáme ďalšie video. Prihláste sa na odber, nech ho nezmeškáte. 

NAŠE NAJNOVŠIE VIDEO:

 

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.

Najčítanejšie články

1

Táto krajina je novým Chorvátskom. Turistov vábi lacnými službami i azúrovým morom

2

Moderný supermarket má vážne problémy. Prečo tam nikto nenakupuje?

3

Veľká slovenská banka úplne ruší platobné karty Visa. Dotkne sa to aj vás?

4

Obrovské prekvapenie. V maličkej slovenskej obci vyrastie nové nákupné centrum

5

Sociálna poisťovňa chystá zmeny. Všimnú si ich všetci Slováci

PR články

Aký výkon má obchodovanie s veľkými dátami s umelou inteligenciou, ako je ChatGPT? ATPBot má odpoveď

PR články | 24. mája 2024

PR článok ATP Bot. Nedávno ATPBot oznámil, že teraz podporuje všetkých používateľov Binance, Kraken a Coinbase, aby mohli implementovať automatické obchodovanie s umelou inteligenciou prostredníctvom API, čím používateľom poskytuje viac príležitostí na obchodovanie s kryptomenami.

ATP Bot obchoduje s AI