Coinbase prichádza so zdieľaním informácií o kryptomenách
Coinbase prichádza so zdieľaním informácií o kryptomenách. Zdroj: Shutterstock.com/Burdun Iliya

Coinbase, najväčšia kryptomenová burza v USA podľa objemu obchodov, oznámila novú aktualizáciu pre svojich používateľov. Zhruba 73 miliónov overených používateľov burzy bude teraz môcť zverejňovať informácie o svojich kryptomenách.

Coinbase mieri na sociálne siete

Senior produktový manažér Rishav Mukherji oznámil túto aktualizáciu v blogovom príspevku v piatok. Coinbase pridáva do svojej aplikácie niekoľko doplnkov pre sociálne siete. Jedným z nich je tlačidlo zdieľania, ktoré obchodníkom umožňuje zdieľať svoje aktíva, ako sú zmeny cien alebo alokácie portfólia. Používatelia odteraz môžu zdieľať svoje alokácie na socialnej sieti.

Táto aktualizácia je súčasťou úsilia burzy pomôcť svojim zákazníkom lepšie porozumieť kryptomenám.

„Chceme dať kryptoekonomike možnosť zdieľať informácie a učiť sa jeden od druhého,“ povedal Mukherji.

Mukherji tiež dodal, že Coinbase v najbližších týždňoch spustí nové možnosti, ako môžu používatelia zdieľať svoje obchodné údaje.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Mohlo by ťa zaujímať – Analýza BTC – aký je v súčasnosti najviac medvedí scenár pre najbližšie dni?

Táto integrácia sociálnych médií je pre Coinbase novým krokom. Aj keď burzy ako BitMex prevádzkujú rebríčky, ktoré ukazujú ich najziskovejších obchodníkov. Používatelia tiež uverejňujú svoje pozície na sociálnych médiách, čo môže následne prilákať viac používateľov.

Nové aktualizácie Coinbase môžu byť tiež spôsobom, ako prilákať viac používateľov na svoju platformu. Tento týždeň spoločnosť Coinbase oznámila, že počet používateľov, ktorí vykonávajú transakcie na jej platforme, sa v 3. štvrťroku tohto roka znížil. Napriek tomu burza v súčasnosti očakáva 8 až 8,5 milióna používateľov, ktorí vykonávajú transakcie mesačne. To je viac ako predchádzajúca prognóza 5,5 milióna až 8 miliónov.

Prečítaj si tiež – Z webu Coinmarketcap unikli údaje o 3 miliónoch používateľov

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre