BTC je v krátkodobej korekcii
BTC je v krátkodobej korekcii. Zdroj: Shutterstock.com/Foxstudio

BTC pravdepodobne bude vytvárať krátkodobé klesajúce minimá a potrebuje nabrať silu pred prekonaním ATH. Cena sa nachádza v krátkodobej korekcii a smeruje na supportnú zónu. Poďme sa tak spolu pozrieť na potenciálny pohyb Bitcoinu a na medvedí scenár, ktorý by mohol nastať najbližšie dni.

Bitcoin zatiaľ klesajúce minimum nevytvoril, no nastalo prudké zamietnutie pri poslednom raste. Najbližšia supportná zóna je na intervale od 58 000 $ do 55 000 $. Je dosť pravdepodobné, že cena nájde support práve na tejto zóne. Budeme predovšetkým sledovať zastavenie volatility a reverzný pattern 123 bottom formation.

BTC/USD 4H
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

V našej VIP skupine každý deň obchodujeme a analyzuje 50 párov na rôzne kryptomeny, forex a indexy. Pridaj sa do našej živej komunity a získaj bezkonkurenčný náhľad do trhových analýz, vďaka ktorým budeš mať prehľad o všetkom, čo sa deje na trhu. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Prečítaj si tiež – Kedy a na akej cene môže skončiť súčasný rastúci cyklus BTC?

BTC musí udržať predošlé maximum

Najviac medvedí scenár, ktorý je potrebné v súčasnosti sledovať, je na hladine 53 000 $. Tento bod predstavuje predošlé dlhodobé maximum, ktoré musí byť udržané. Ak by totižto cena spadla pod toto maximum, rastúci primárny trend by bol narušený a vyvrátený. Zatiaľ však potrebujeme sledovať vyššiu spomínanú supportnú zónu.

Jednou z príčin zamietnutia môže byť aj fakt, že objemy na strane býkov chýbajú. Navyše, trh zaznamenal nedávno obrat v držbách LTH (long time holders), ktorí po pol roku začali distribuovať svoje mince. Tento indikátor hovorí o tom, že do pár mesiacov sa skončí bull market a že v súčasnosti sa nachádzame vo finálnej býčej vlne.

Mohlo by ťa zaujímať – Hash rate BTC sa vracia na ATH – mineri stále akumulujú

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre