Coinbase Shiba Inu
Coinbase Shiba Inu, zdroj: www.shutterstock.com/VladimirKazakov

Kryptomenová platforma Coinbase sprístupnila kryptomenu Shiba Inu všetkým obyvateľom amerického štátu New York. Cena vyrástla o 25 %!

Záujemcovia odteraz môžu obchodovať, kupovať, predávať a uschovávať token SHIB na svojom účte.

Mohlo by ťa zaujímať: Celková hodnota spoločnosti Chainlink (LINK) presahuje 75 miliárd dolárov – DeFi neustále rastie!

Coinbase rozhodne potešil fanúšikov SHIB-u

Kryptoburza Coinbase v piatok oznámila, že kryptomena Shiba Inu (SHIB) je od momentu zverejnenia k dispozícii obyvateľom amerického štátu New York. Coinbase sa vyjadril na twitteri následovne:

„Je to oficiálne! SHIB je odteraz k dispozícii na obchodovanie, nákup, predaj a úschovu v aplikácii Coinbase pre všetkých obyvateľov štátu New York.”

Toto oznámenie nasleduje po tom, ako Coinbase už stihol pridať niektoré obchodné páry SHIB. Coinbase Pro minulý týždeň zverejnil status, kde sa píše: ,,SHIB/EUR & SHIB/GBP sú odteraz dostupné k obchodovaniu. Limit, market a stop objednávky je odteraz možné používať.”

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Príde masívna adopcia meme coinov?

Cena Shiba Inu v piatok výrazne stúpla po menšom prepade zo štvrtku. SHIB po oznámení vzrástol o viac ako 25 % a za mesiac si prilepšil viac ako 260 %. Za posledný týždeň kryptomena ale mierne klesá, a to približne o 10 %.

Okrem burzy Coinbase majú o SHIB záujem aj iné platformy. Kryptomenová burza Kraken naznačila, že SHIB bude uvedená na obchodovanie na svojej platforme. Burza však svoje slová zatiaľ nevyplnila a kryptomena stále nie je dostupná.

Kraken sa k tejto téme oficiálne vyjadril: ,,Komunita je dôležitou súčasťou našich plánov pre všetky kroky, ktoré robíme, a jasne ste nám preukázali svoju podporu. Je s tým ale viac práce, ako sme čakali.”

Čítaj ďalej: Veľrybí presun Shiba Inu v hodnote 2,3 miliardy USD – ak ich predá, príde masívny pád!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre