Projekt Shiba Inu
Shiba Inu. Zdroj: Shutterstock, Anastasiia Cherniavskaia

Psie projekty na čele s tokenom DOGE sa snažia preraziť. Najväčším konkurentom Dogecoinu, ktorý sa možno stane novou jednotkou, je Shiba Inu.

Prečítaj si tiež: Vitalik Buterin sa opäť zbavil nepotrebných psích tokenov, čím vyvolal dump

Shiba Inu a RobinHood

Meme coin Shiba Inu aktuálne prežíva slabšie obdobie konsolidácie. Pred časom ste však určite postrehli, že tento psí token doslova zvalcoval konkurenciu a spôsobil ošiaľ. Obrovská popularita ho tlačí dopredu a jeho komunita robí všetko preto, aby ho dostala do TOP 10 kryptomien podľa trhovej kapitalizácie.

Najnovšie sa komunita Shiba Inu snaží pretlačiť zalistovanie na poprednú obchodnú burzu RobinHood. Ako? Veľmi jednoducho. Prostredníctvom petície, ktorej cieľom je získať 300 000 podpisov.

O tejto petícii sme ťa informovali aj v našom článku, ktorý si môžeš prečítať tu: Ďalšia býčia rallye pre Shiba Inu? Komunita disponuje významnou petíciou

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

K situácii sa vyjadril aj generálny riaditeľ spoločnosti RobinHood Vladimir Tenev, ktorý na otázky odpovedal v relácii „Mad Money“ na CNBC. Tenev na otázku moderátora ohľadom zalistovania Shiba Inu odpovedal pomerne vyhýbavo. Napriek tomu však nedal jasne najavo, či k tomuto kroku príde, alebo nie. Začali sa teda vynárať ďalšie špekulácie.

Priorita je bezpečnosť

Teven v ďalšej časti rozhovoru uviedol, že spoločnosť aktuálne ponúka sedem tokenov a že v prvom rade sa musia pozerať najmä na bezpečnosť.

„Myslím si, že bezpečnosť je na prvom mieste. Vo všeobecnosti nebudeme prví, ktorí pridajú nejaké nové aktívum na trh. Chceme sa uistiť, že prejde prísnym súborom kritérií.“

Komunita SHIB zrejme dúfala v rýchly úspech, keďže podobným krokom sa im podarilo dostať token na jednu z najväčších kryptomenových búrz v USA Coinbase.

Petícia ohľadom pridania na platformu RobinHood medzičasom dosiahla až 285 000 podpisov. Chýba teda už „len“ 15 000 podpisov.

Petícia Shiba Inu
Petícia Shiba Inu. Zdroj: Change.org

Je teda otázne, čo urobí generálny riaditeľ RobinHood Tenev. Ak však príde k zalistovaniu, takmer určite to spôsobí obrovský cenový boom SHIB.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre