Meme kryptomeny Doge Shiba Baby doge
Meme kryptomeny Doge Shiba Baby doge, zdroj: www.shutterstock.com/ZieProject

Tretia najväčšia meme kryptomena Baby dogecoin (BABYDOGE) z pohľadu trhovej kapitalizácie si za posledné dni získala veľkú pozornosť.

Okrem Babydoge, ďalšia špekulatívna „meme” kryptomena Dogelon mars (ELON) za posledné dni vzrástla takmer o 300 %.

Môže ťa zaujímať: Mysteriózny Satoshi Nakamoto sa stal 20. najbohatším človekom na planéte!

Éra bizarných ,,kryptomien”

Zatiaľ čo hlavná kryptomena Bitcoin sa posledné dni drží nad psychologickou hranicou 60 000 dolárov a prerazila už v súčasnosti aj svoje ATH, množstvo ďalších kryptomien nasleduje rast Bitcoinu. Jeden z prvých a momentálne najpopulárnejších „memecoinov“ Dogecoin (DOGE) za posledný týždeň vyrástol o 6,4 %. Dogecoin už ale dávno nie je sám, práve naopak, ostatné coiny založené na akomsi „vtipe” si získavajú pozornosť špekulatívnych a väčšinou neskusených investorov.

Meme kryptomeny zažívajú posledné obdobie boom. Zo začiatku to bol Dogecoin, neskôr Shiba Inu, ktorá nedávno vyrástla o viac ako 230 % a ktorú už stihol nejeden investor skritizovať. Momentálne vidíme nové mince, ktoré ale veľká časť kryptokomunity zatiaľ nepozná.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

BABY DOGE a ELON – nová vlna meme mincí

Štatistiky ukazujú, že Dogelon mars (ELON) vyrástol o viac ako 300 % a momentálne sa toto kuriózne aktívum obchoduje za cenu za 0,000000619134 dolárov.

Dogelon Mars má momentálne trhovú kapitalizáciu okolo 328 miliónov amerických dolárov. Kryptomena Baby dogecoin (BABY DOGE) okolo 480 miliónov.

Rovnako ako ELON, aj Baby dogecoin sa tiež obchoduje za extrémne nízku cenu. BABY DOGE stojí 0,000000001700 dolárov. Medzitým Shiba Inu poslednú dobu klesla o 6,8 % a DOGE za posledných 24 hodín klesol o 3,0 %. Pokiaľ ide o výkon na trhu, Dogelon Mars a Baby dogecoin sa snažia získať veľkú pozornosť a predbehnúť svojich predchodcov.

Čítaj ďalej: Analýza BTC – stačí prekonať poslednú rezistenciu na ceste k ATH

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
mikael

era shitov alebo manipulovanie ???hlavne ze vacsinu tweetuje jedna osobka ja by som mu zato vybral izbicku s mrezou…nataha ludi a potom to pumpne a dumpne a ludia v tom visia