Axie Infinity staking AXS
Axie Infinity staking AXS. Zdroj: Shutterstock.com/TongRoRo

Axie Infinity, hra NFT, ktorá je založená na blockchaine Etherea, oznámila spustenie stakingového programu pre svoj token – Axie Infinity Shards (AXS). Podľa oznámenia z 30. septembra môžu držitelia AXS začať stakovať svoje tokeny. Odmeny budú aktivované do 24 hodín, aby sa zabezpečilo, že všetky časové pásma môžu byť zapojené vopred.

„Staking je pre nás spôsob, ako odmeniť členov našej komunity za dlhodobé uzamknutie tokenov,” uviedol tím Axie Infinity v rámci oznámenia s tým, že stakingom môžu hráči získať odmeny AXS.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Mohlo by ťa zaujímať – Alibaba zakazuje predaj krypto minerov uprostred čínskych zákazov

Spustenie stakingu AXS

Tím plánuje dať hlasovacie práva a vyjadriť sa k využívaniu pokladnice cez staking. V čase písania tejto správy má pokladnica spoločnosti Axie Infinity viac ako 18 miliónov tokenov v hodnote viac ako 1,4 miliardy dolárov.

Počas prvého mesiaca staking programu bude distribuovaných celkom 2 milióny tokenov. V obehu je asi 58 miliónov z limitu 270 miliónov tokenov AXS a zvyšok bude uvoľnený prostredníctvom stakingu a odmien, uvádza sa v oznámení.

Tokeny, ktoré sú tiež uvedené na niekoľkých kryptoburzách, predstavujú iba malý kúsok z hry. Okrem toho, že si ich hráči priamo kupujú, môžu tiež získavať herné úspechy, ako napríklad účasť na rebríčkoch alebo víťazné turnaje.

Prečítaj si tiež – Švajčiarsko schválilo prvý kryptomenový fond – kto každý sa môže zapojiť?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre