Ako profitovat na burze
Ako profitovat na burze, zdroj: shutterstock.com/Autor: vchal

Aj napriek tomu, že je dnes na internete veľmi veľa informácií o obchodovaní na burze, tak v porovnaní s rokom 2010 sa prakticky nič nezmenilo. Stále približne 90 % traderov a investorov na burze je stratových. Ako profitovať na burze? V tomto článku sa dozvieš ako eliminovať riziko na burze a zvýšiť výrazne úspešnosť.

Ako profitovať na burze?

Hlavná chyba takmer každého obchodníka je, že nemá správne informácie a nevie správne narábať s trhom. Dnes je na internete je množstvo rôznych influencerov, ktorí si prečítali jednu knihu a hrajú sa na ziskových traderov. Ponúkajú vám či rovno predávajú rôzne affiliate služby a vlastne trading kurzy. Iba málokto ale vie začiatočníkom odovzdať skutočne kvalitné informácie. Samozrejme, z veľkej časti nie je nič zlé na tom, ak sa človek vydá vlastnou cestou a naberá svoje skúsenosti. Skúsený trader, prípadne učiteľ ale môže veľa práce uľahčiť.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Hlavným dôvodom, prečo väčšina ľudí na burze prerobí, je chýbajúci obchodný systém. Úspešný trading je iba tak z 10 % o technickej analýze a zvyšok tvorí buď správne nastavený obchodný systém a nastavenie mysle. Samozrejme, skúsenosti na burze robia rovnako veľké rozdiely medzi ziskom a stratou. Väčšina traderov hrá na burze buď na remízu, alebo prehru. Naším hlavým cieľom je ale správne ovládať burzu a byť medzi malou skupinou ziskových traderov.

Prečítaj si aj: Mediálny boom môže Bitcoin pokojne vystreliť na 100k USD – tvrdí veterán Bobby Lee

Čo potrebujem vedieť?

Trading nie je o tom, že za niekoľko dní zbohatneme. Trading je o tvrdej a dlhej práci, kde nás na konci čaká vysnívaná odmena. Trading je o prísnej disciplíne a neustálom zlepšovaní obchodných systémov.

V našej VIP skupine presne dbáme na tieto prvky a učíme začiatočníkov ako správne narábať s burzou. A práve to je to, čím sa odlišujeme od ostatných. U nás má síce význam aj technická analýza, ale cieľom je v prvom rade pomocou live tradingu a vzdelávania ukázať záujemcom, o čom skutočne je ziskový trading a čo zároveň málokto ovláda.

Pridaj sa do našej VIP skupiny a už od dnešného dňa sa stať súčasťou veľkej komunity live room tradingu, kde sám na vlastné oči uvidíš (live) ako funguje ziskové obchodovanie na burze Binance.

»»»Objednať VIP členstvo«««

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre