Bitcoin narástol vďaka whales, zdroj: shutterstock.com/Autor: Takoyaki Tech

Bitcoin po dlhšej dobe znovu počas včerajšieho dňa zaznamenal veľký prílev nových investorov. Cena sa raketovo počas jedného rána pohla o 10 %. Môže za tým byť náhly nárast záujmu zo strany whales, alebo aj veľkých hráčov na trhu.

Bitcoin začína ďalšiu bullish jazdu

Takýto veľký pohyb retail nedokáže za jeden deň vytvoriť. Zvyčajne ide o nákup veľkého hráča, prípadne fondu, ktorý vstúpil na trh.

Bitcoin narástol o 10 %
Bitcoin narástol o 10 %, zdroj: tradingview.com

To, že na trhu je niečo iné a zmenil sa sentiment, naznačuje aj známy indikátor, ktorý identifikuje veľkých hráčov na trhu a nové potenciálne nákupy. Na Twitteri na to upozornil Lex Moskovski.

Viac o poslednom pohybe na BTC sa dočítaš v tomto článku: Bitcoin za deň urobil 10 % zisk – Bullish trend pokračuje!

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Presuny na BTC peňaženkách mohli indikovať cenový nárast na Bitcoine. Môžeme sa rozprávať o historicky najväčšom presune, aký prebehol v BTC sieti. Niečo podobné sa odohralo aj počas májového prepadu, keď sa odštartoval lokálny bear market. Môže teda tento pohyb naznačovať začiatok/pokračovanie rastúceho trendu BTC? Určite môže, hlavne keď sa teraz po raste začne na vlnu rastu chytať retail a nakupovať na základe pozitívnych správ o Bitcoine.

Aký je tvoj názor na Bitcoin?

View Results

Loading ... Loading ...

Prečítaj si aj: Mediálny boom môže Bitcoin pokojne vystreliť na 100k USD – tvrdí veterán Bobby Lee

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre