Burza DX.Exchange nebude účtovať klientom poplatky za každý obchod – ponúkne im 10 Eurový fix

BITmarkets BITmarkets

Estónska kryptoburza DX.Exchange, ktorá plánuje svoje oficiálne spustenie v priebehu júla 2018 oznámila, že klientom, ktorí uskutočnia v jednom mesiaci obchody do výšky 50.000 EUR bude namiesto poplatkov za každý obchod účtovať len fixnú sadzbu 10 EUR.

Získajte exkluzívne členstvo na Trading11 iba za 10 € mesačne.

Za 10 EUR možnosť obchodovať 50.000 EUR v kryptomenách bez poplatkov

Zatiaľ čo väčšina obchodných platforiem a búrz zameraných na predaj a nákup kryptomien účtuje svojim klientom určité percentuálne poplatky za každý uskutočnený obchod, spoločnosť DX.Exchange prichádza s myšlienkou akéhosi paušálu v hodnote 10 EUR. Ten umožní obchodníkom nakúpiť a predať kryptomeny do limitu 50.000 EUR bez ďalších poplatkov. Až v prípade, že tento limit prekročia, bude im burza účtovať klasické poplatky za každú transakciu ako poznáme z konkurenčného prostredia.

Jednotlivé sadzby poplatkov vychádzajúce z obchodovaného objemu si môžete pozrieť v prehľadnej tabuľke nižšie.

Mohlo by vás zaujímať:  9 decentralizovaných búrz, ktoré stoja za vyskúšanie

Spolupráca s Nasdaq

DX.Exchange sa definuje ako platforma, ktorá ponúka kompletné riešenie pre kryptokomunitu pričom svoje služby zameriava ako na jednotlivcov, tak aj inštitúcie. Okrem štandardných burzových operácií ponúka aj možnosť držania coinov v ich peňaženke. V úvodnej fáze spustenia obchodovania umožní klientom nákup a predaj šiestich najpopulárnejších kryptomien, z ktorých uviedla zatiaľ štyri – Bitcoin, Bitcoin cash, Ethereum a Litecoin.

Burza DX.Exchange, ktorá má oficiálne sídlo v Estónsku a získala dve obchodné licencie od Ministerstva hospodárskych záležitostí a komunikácie, zároveň tvrdí, že vytvorila partnerstvo s nadnárodným akciovým gigantom Nasdaq. To má podľa jej predstaviteľov naštartovať biznis a zabezpečiť bezpečný a plynulý chod ich platformy. Zároveň uviedli, že toto partnerstvo spolu so získanou regulačnou licenciou pomohlo prilákať záujem inštitucionálnych obchodníkov a maklérov o túto platformu.

Tip: Ak chcete nakupovať kryptomeny bez poplatkov a získať 10 USD za prvú registráciu na Coinbase, pozrite sa na tento návod.

Možnosť predregistrácie už využilo 500 000 ľudí

Podľa zverejnených informácií sa na DX.Exchange už predregistrovalo 500 000 obchodníkov, ktorí teraz čakajú na prvé spustenie burzy. Počet záujemcov stojí za pozornosť predovšetkým v súvislosti s prudkým poklesom hodnoty kryptomien ako aj denných objemov na existujúcich burzách, ktorého sme svedkami od začiatku tohto kalendárneho roku.

Záver

DX.Exchange však nie je jediná burza, ktorá sa môže pýšiť veľkému záujmu. Čínska top burza Binance, ktorá bola založená v júly 2017 uviedla, že jej členská základňa zaznamenala v prvej polovici tohto roku štvornásobný nárast klientov. V súčasnosti tak jej služby už využíva viac ako 9 miliónov ľudí.

Kontakty:
Oficiálna stránka burzy tu
Twitter účet tu
Facebook stránka tu
Telegram tu

Budeme radi, ak sa prihlásite na odber videí na našom YouTube kanáli.

NAŠE NAJNOVŠIE VIDEO:

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Zdroj:
ccn.com
dx.exchange
investopedia.com

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.