Bitcoin pokračuje vo vlajke
Bitcoin pokračuje vo vlajke. Zdroj: Shutterstock.com/Antonov Serg

Bitcoin pokračuje v korekčnej štruktúre a napriek poslednému odrazu stále nepotvrdil definitívne dno. Kľúčové je vytvoriť rastúce minimum. Poďme sa spolu pozrieť na potenciálny target súčasného vývoja grafu a taktiež aj na potenciálny medvedí scenár. Podarí sa Bitcoinu zastaviť na poslednom minime?

BTC sa momentálne snaží otestovať predošlú niekoľko dňovú sideway štruktúru ako support na hladine 42 650 $. V prípade, že sa mu to podarí a vytvorí tu minimum,  cena bude smerovať na rezistenciu zhruba 45 600 $. Ani dosiahnutie tejto hladiny by však neznamenalo definitívne potvrdenie konca korekcie.

Bitcoin stále nepotvrdil dno korekcie
Bitcoin stále nepotvrdil dno korekcie. Zdroj: TradingView

Začiatočník? Nevadí! V našej VIP skupine sa okrem prvého nákupu kryptomien naučíš ziskovo obchodovať na burze a staneš sa profesionálnym obchodníkom. Čaká ťa viac ako 15 kurzov a 200 hodín vzdelávania. Navyše v rámci členstva získaš kompletný prístup k 50 analýzam a všetkým našim otvoreným obchodom. To všetko len od 40 EUR na mesiac. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Prečítaj si tiež – Bitcoin je 3. najvyhľadávanejšie slovo v Česku za rok 2021 podľa Google trends

Bitcoin pokračuje v štruktúre

V prípade, že by Bitcoin nakoniec neudržal krátkodobý support na 42 650 $, najpodstatnejšie by bolo rešpektovať hladinu okolo 40 000 $. Ak by totiž cena spadla pod predošlé minimum, korekcia by sa mohla predĺžiť na ďalší support na 37 000 $. Hladina 40 000 $ je dlhodobo významný support, no neznamená to, že nemôže byť prekonaný.

Dominancia medzičasom vytvorila klesajúce minimum a graf dlhodobo klesá. Je dosť možné, že sa pozrieme znovu na historické minimá až na zónu okolo 36 %. Krátkodobé zvýšenie by mohlo nastať, ak by Bitcoin začal nový rastúci trend a kapitalizácia by sa začala prelievať. Dlhodobo sme však na dominancii skôr bearish.

Mohlo by ťa zaujímať – Dosiahne Bitcoin konečne hodnotu 100 000 USD a aký bude rok 2022 pre kryptomeny?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre