Bitcoin pod hladinou 30 000
Bitcoin pod hladinou 30 000. Zdroj: Shutterstock.com/Billion Photos

Bitcoin momentálne osciluje okolo hladiny kľúčového supportu a zdá sa, že bude vytvárať sideway štruktúru, ktorá však ešte nie je potvrdená. Podstatné bude to, kde trhová cena hlavnej kryptomeny sformuje lokálne dno z krátkodobého hľadiska. Dominancia medzitým drží nedávny rast a dosahuje 44,21 %.

Cena nedávno chytila krátkodobé momentum, keďže prekonala krátkodobú rezistenciu z maxím korekcie. Lokálne maximum dosiahla následne iba na hladine 31 000 $ a zdá sa, že býci stratili silu. Z hľadiska krátkodobej predikcie existuje však nádej na sformovanie lokálneho dna a pokračovanie v sideway pohybe.

Bitcoin osciluje okolo 30 000
Bitcoin osciluje okolo 30 000. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Dlhodobí držitelia Bitcoinu začínajú kapitulovať uprostred paniky

Bitcoin pod 30 000 $

RSI nedávno vytvorilo pozitívnu divergenciu, no netreba zabúdať, že sa pozeráme na krátkodobý timeframe. To znamená, že formovanie lokálneho dna môže byť iba súčasťou korekčnej štruktúry. Ak však cena vytvorí vyššie krátkodobé dno, v hre je aj sideway štruktúra, podľa ktorej môžeme targetovať.

Od dlhodobej reverzie sme na míle ďaleko, a preto o tom krátkodobo nemá význam hovoriť. Sledujeme support 27 000 $ a na týždennom grafe MA200. Rezistencia je, naopak, na hladine 31 000 $. Krátkodobo som stále bearish, no dlhodobo ostávam bullish. Sformovanie dna je jedna vec, ale akumulácia druhá. Tá môže trvať niekoľko ďalších mesiacov.

Mohlo by ťa zaujímať: Údaje ukazujú, že objemy transakcií Bitcoinu rastú

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre