Binance

Najväčšia kryptomenová burza Binance oznámila, že pozastavuje obchodovanie s derivátmi v celej Európe počnúc Nemeckom, Talianskom a Holandskom. Burza Binance pokračuje v trende rýchleho obmedzovania svojich služieb v reakcii na aktuálne regulačné kontroly, ktoré sa rozbehli po celom svete. Binance upresňuje, že v prípade uvedených krajín platí obmedzenie s okamžitou platnosťou.

Obmedzenia Binance produktov pokračujú

Samotné vyhlásenie burzy:

“Neustále vyhodnocujeme naše produkty aj na základe spoluprác s našimi partnermi, aby sme splnili potreby a požiadavky našich používateľov. Dnes touto cestou oznamujeme, že plánujeme ukončiť možnosť obchodovania derivátov v celom európskom regióne počnúc Holandskom, Nemeckom a Talianskom.”

Burza Binance ďalej uviedla, že bude pokračovať v obmedzovaní týchto služieb aj v ďalších európskych krajinách.

“Európsky región je pre nás veľmi dôležitým trhom, ktorý pracuje na proaktívnych krokoch smerom k harmonizácií krypto regulácií, čo je pre toto odvetvie pozitívnym znakom.”

StormGain

Môže vás zaujímať: Binance môže mať vážny globálny problém – Neustále obchádzanie regulácií sa im vypomstilo!

Binance sa snaží o konštruktívny dialóg

Burza poznamenala, že jej najnovšie kroky sú v súlade s ich dlhodobým záväzkom viesť konštruktívny dialóg s globálnymi regulačnými orgánmi.

Spoločnosť aktuálne čelí obrovskému tlaku, ktorý má za následok neustále pribúdajúce obmedzenia v obchodovaní. Najväčšia vlna sa valí z Talianska a Nemecka. Podľa najnovších správ sa v polovici júla talianska komisia vyjadrila, že burza nemá absolútne žiadne povolenie poskytovať investičné služby v krajine. Podobné varovanie prichádzajú aj z UK, či USA.

Aktuálne prebieha do konca tohto mesiaca 50 % zľava na všetky naše VIP balíky členstiev. Pridaj sa k nám do skupiny a naučíš sa aj sám robiť takéto analýzy. Pochopíš, ako funguje trh, a hlavne naši traderi budú tvoja pomocná ruka pri tvorbe obchodného systému. »»Objednať prístup do VIP členstva!««

Binance sa snaží prijať danú kritiku a pracovať na náprave, čo je veľmi pozitívnym znakom. Sľubuje bezproblémovú spoluprácu s regulačnými orgánmi. Tento prístup by mal s určitosťou urýchliť legalizáciu daných služieb.Spoločnosť teda aktívne pokračuje v obmedzení ich služieb. Začiatkom tohto týždňa odstránila z ponuky tri maržové páry pre fiatové meny a taktiež obmedzila pákový efekt zo 125x na 20x.

Prečítajte si tiež: Obchodujete na Binance Futures? – burza výrazne obmedzuje pákový efekt!

Okrem iného Binance plánuje v auguste znížiť denné limity výberov z 2 BTC na 0,06 BTC.

Vedenie spoločnosti nevidí dôvod na paniku

Napriek neustále pribúdajúcim obmedzeniam a tlakom zo strany regulačných orgánov je generálny riaditeľ burzy Changpeng Zhao pokojný. Jeho posledné vyhlásenie odhalilo, že spoločnosť Binance US, teda kryptomenová burza v USA, chce vstúpiť na burzu.

“Binance US sa poberie cestou IPO. Väčšina regulačných orgánov sa drží štandardného modelu firemnej štruktúry. My však vytvárame svoje štruktúry preto, aby sme uľahčili cestu pre IPO.”

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.