Staking na burze Binance. zdroj: binance.com
Staking na burze Binance. zdroj: binance.com

Burza Binance je známa tým, že často prináša zaujímavé akcie, alebo komunitné súťaže. Tento krát opäť po dlhšej dobe obnovili DeFi staking a prinášajú hneď niekoľko noviniek, vďaka ktorým sa táto služba jednoducho oplatí využiť.

Čo bude nového?

  1. Osobní limit vkladu bol zvýšený na 5000 USD
  2. APY u stablecoinov bolo zvýšené až na 10,25%
  3. Ďalšie funkcie budú pridané neskôr

Pasívny príjem cez staking môžete získať tak, že si vytvoríte účet na burze Binance. Následne po vytvorení urobíte vklad na burzu. Návod, ako urobiť vklad, nájdete v tomto videu. Potom prejdete na tento odkaz, kde si už môžete vybrať z možností stakingu. Všetko je pomerne jednoduché. A to aj pre začiatočníka. Po skončení akcie sa všetky mince vrátia na účet a vy s nimi môžete ďalej pokračovať v obchodovaní.

Nemáte ešte vytvorený účet na burze Binance? Vytvorte si ho cez >>>tento odkaz<<< a získate 5% doživotnú zľavu .

Ostatné akcie burzy Binance:

Binance staking s odmenou 34,79 %: Binance spúšťa ďalšiu staking akciu s odmenou 34,79% APY! – Využi možnosť pasívneho príjmu

Binance súťaž o 12 000 USD: Binance rozdáva v rámci CZ/SK/PL trading akcie pre najlepších obchodníkov 12 000 dolárov

Staking ETH s 25 % odmenou: NÁVOD – Stakujte Ethereum na Binance a získajte úroky + Výhody a nevýhody tejto činnosti

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.