Binance burn
Binance burn

Binance coin už tento týždeň čaká veľmi dôležitá udalosť, ktorá môže naštartovať cenový rast. V tomto článku si ju dopodrobna rozoberieme a povieme, čo prináša a ako by mohla na to reagovať cena tejto kryptomeny.

Riaditeľ burzy na Twitteri oznámil, že už tento týždeň má prebehnúť 16. kolo pálenia mincí BNB. Nie je zatiaľ známe, koľko mincí bude stiahnutých z obehu. Podľa minulosti ale môžeme usúdiť, že znovu sa môže jednať o sumu približne 1 až 2 miliónov mincí.

Binance burn
Binance burn z 15. kola

Prečítaj si aj: NÁVOD – Stakujte Ethereum na Binance a získajte úroky + Výhody a nevýhody tejto činnosti

Čo je to Binance burn?

Binance burn je udalosť, ktorá prebieha každý štvrťrok. Cieľom je urobiť z tohto coinu deflačnú kryptomenu, ktorej likvidná ponuka bude neustále klesať. Tento fundament má pozitívny dopad na kryptomenu, keďže burza naraz za niekoľko miliónov dolárov odkúpi isté množstvo mincí a zvýši tak hodnotu tejto kryptomeny. Respektíve zvyšuje tak likvidnú ponuku na nákup, na základe čoho môžeme očakávať rast.

Burza Binance je aktuálne najväčšia a pravdepodobne aj najlepšia kryptomenová burza. Pokiaľ chceš obchodovať, alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame si vytvoriť účet cez náš link a získaš doživotnú zľavu na akýkoľvek obchod, ktorý otvoríš na tejto burze.

StormGain

Kedy bude pálenie mincí?

Pálenie mincí by malo prebehnúť niekedy počas tohto týždňa. CZ to oznámil na svojom Twitteri, kde reagoval na otázku fanúšika.

V minulosti mal tento fundament veľmi pozitívny dopad na cenový rast. Je dosť pravdepodobné, že aj tento krát by sa cena ak nie z krátkodobého, tak aspoň z dlhodobého hľadiska mohla pohnúť smerom hore.

Pokračuj ďalej v čítaní nášho článku o Binance stakingu: Binance spúšťa ďalšiu staking akciu s odmenou 34,79% APY! – Využi možnosť pasívneho príjmu

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.