BidiPass pridal Keitha Teareho do svojho tímu.
BidiPass pridal Keitha Teareho do svojho tímu. Zdroj: shutterstock.com/Gutesa

Vzhľadom na fakt, že viac a viac spoločností sa snaží implementovať blockchain a technológie zastrešujúce kryptomeny, o odborníkov z tohto spektra je stále väčší záujem. Jedným z takýchto expertov je nepochybne aj Keith Teare, zakladateľ spoločnosti TechCrunch a popredná osobnosť v rôznych úspešných projektoch zo Silicon Valley.

BidiPass a Keith Teare

BidiPass sa práve preto obrátil na Keitha a s veľkým entuziazmom aj ohlásili plánovanu spoluprácu práve s Keithom Tearem. BidiPass, decentralizovaný bezpečnostný ekosystém založený na QR kóde verí, že takáto osobnosť umožní spropagovať ich produkt a uviesť ho vo veľkom svetle na medzinárodný trh.

Šéf výkonného výboru spoločnosti BidiPass, Fernando Albarrán sa k tejto posile vyjadril nasledovne:

„Som veľmi rád, že sa Keith dostal do nášho výboru, pretože jeho úspechy sú úctyhodné v tejto sfére. Je špecialistom na medzinárodné projekty a práve preto jeho účasť v spoločnosti BidiPass je veľkým plusom. Veríme, že ako mentor nám veľmi pomôže najmä s efektívnym vývojom našej platformy a rovnako aj s úspešným vývojom našich nástrojov pre medzinárodnú komunitu.“

BidiPass je prvý patent na svete, ktorý je založený na blockchaine a poskytovaní kódovacích služieb a má v pláne prepisovať históriu. Veľkú podporu má napríklad od americkej a španielskej spoločnosti Clarke,Modet and Co., ktorá do tohto patentu investoval milióny dolárov.

Minulosť Keith Teareho

Teare patril medzi kľúčových hráčov v úspešných spoločnostiach ako Archimedes Labs, Minds and Machines Inc, MedCo, EasyNet a RealNames. Je takisto poradcom aj v iných popredných blockchain spoločnostiach ako Crypterium, MediChain a PavoCoin. Teare sa sám vyjadril, že sa momentálne nachádza vo svojom živote na mieste, kde si môže sám dovoliť vybrať ambiciózne projekty, ktorým verí a vníma ich ako revolučné.

Sám sa zameriava na spoločnosti, ktoré podľa jeho kritérií môžu pomôcť inováciami celému kryptosvetu a môžu benefitovať z jeho mentoringu. Aj napriek tomu, že sa Teare stal osobnosťou v kryptosvete iba nedávno, za hviezdu v oblasti poradenstva a mentoringu v digitálnom svete je považovaný už od roku 1980.

Ako už meno spoločnosti naznačuje, BidiPass je niečo ako transakčný pas, ktorý bude fungovať po celom svete a v rôznych odvetviach. Albarrán zdôraznil, že platforma bude môcť mať nekonečné množstvo využití najmä ako autentifikačný nástroj a je dostupný tisíckam firiem po celom svete. Malo by ísť o riešenie, ktoré rieši najmä bezpečnostné problémy, pričom rovnako zjednodušuje aj overovanie identity pri transakciách kdekoľvek sa nachádzate.

Čo je však úplne nové pre BidiPass je produkt, ktorý umožní používateľom vyriešiť všetky dennodenné aktivity iba pomocou jednej platformy. Ich sofistikovaná bi-directionálna enkrypčná (šifrovacia) metóda nielen ochraňuje predajcov pred podvodmi, rovnako však má poskytovať bezpečnosť pre obchodníkov pred rôznymi podvodmi.

Blockchain a smart kontrakty

Vzhľadom na to, že platforma je založená na blockchaine, BidiPass má rovnako v pláne uviesť na trh aj smart kontrakty do každodenného života prostredníctvom BidiKey technológie. BidiKey môže byť používany pomocou mobilného telefónu ale rovnako aj prostredníctvom počítačov aj v prípade, že je používateľ offline. Obmedzí sa tak potreba produkovať akékoľvek plastové karty a rôzne heslá.

Platforma môže byť rovnako adaptovaná do iných biznisov. Napríklad môže pomôcť pri predaji lístkov na rôzne akcie alebo môže slúžiť ako letenka a to všetko úplne bezpečne a bez akéhokoľvek zásahu iných strán. Teare práve tieto kvality uviedol ako jeden z hlavných dôvodov, prečo je rád, že môže byť členom tímu poradcov pre BidiPass.

„Teším sa na implementáciu BidiPass platformy do bežného života. Práve toto je cesta, ako by sa mal vzťah medzi obchodníkmi, zákazními a poskytovateľmi služieb vyvíjať. V budúcnosti by malo ísť najmä o jednoduchosť a bezpečnosť.“

Záver

BidiPass transakcie sú poháňané ich vlastným tokenom, BDP, s ktorým daná spoločnosť prišla. Verejné ICO bude spustené v najbližších dňoch a ako tomu býva vo väčšine prípadov, na všetko bude dohliadať ICOBox, ktorý patrí medzi najznámejšie SaaS riešenia pre prezentovanie nových blockchain projektov najmä keď sú v ICO fáze.

Pre viac informácií ohľadom BidiPass kliknite na  bidipass.org

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance