Keith Teare podporuje reformu Medichainu
Keith Teare podporuje reformu Medichainu Zdroj: shutterstock.com/T.Dallas

O MediChaine sme vás informovali už v tomto článku. Rovnako sme už písali o ich plánovaných ICO a predpredajoch. Tento článok však bude venovaný pomerne významnej posile pre tím vývojárov, ktorý MediChain má. 

O MediChaine

Medichain, zdravotnícka big data platfroma, si stanovila ako jeden z hlavných cieľov zlepšiť zdravotnícky priemysel. Najväčšie zlepšenie by malo byť pre EHR a EMR, o ktorom sme vás podrobnejšie informovali v tomto článku. Rovnako sa MediChain zameriava na kooperáciu medzi pacientmi, nemocnicami, doktormi, farmaceutickými spoločnosťami, ale aj poisťovňami. So všetkými týmito vznešenými plánmi nie je prekvapením, že MediChain získava pozornosť rôznych prominentných vizionárov. Spoločnosť prednedávnom oznámila začiatok spolupráce s podnikateľom Keithom Teraem, ktorý je známym investorom do inovatívnych a nových projektov a spoločností.

MediChain sa spolieha nielen na dopyt zo strany pacientov a zákazníkov, ktorým poskytuje trh s transparentnými dátami a kontrolou nad ich vlastnými informáciami. Rovnako je to spoločnosť spoliehajúca sa na záujem farmaceutických spoločností a iných hráčov, ktorí by mohli mať záujem o anonymnú big data MediChain platformu.

Kto je Keith Teare?

Akoby náhodou sa Keith Teare už v dávnej minulosti vyjadril o benefitoch „shared data“ (zdieľaných dát). Sám pritom identifikoval spôsoby ako vytvoriť a generovať hodnotu z web-produktov. Ako CEO spoločnosti RealNames vytvoril viacjazyčný systém založený na vyhľadávaní pomocou kľúčových slov. RealNames boli zakomponované napríklad aj do Microsoft prehliadača a hodnota tejto spoločnosti by sa mala šplhať až do výšky 1,5 miliardy dolárov.

Keith Teare bol rovnako jedným z hlavných investorov aj do projektov ako NetNames, Clerkswell, alebo CYBERIA. Napríklad posledný menovaný projekt, CYBERIA, bola jednou z prvých internetových kaviarní. Navyše sa Keithovi Tearemu podarilo spolupracovať s Mikom Arringtonom, s ktorým založili TechCrunch, online vydavateľstvo so správami zameranými na technológiu. Edgeio, spoločnosť rovnako založená Mikom a Keithom, sa zase zaoberá distribúciou záznamov a inzerciou. Sám Keith má skúsenosti na trhoch s mobilnými telefónmi alebo vyhľadávačmi pre mobilné aplikácie. Momentálne je generálnym predstaviteľom Accelerated Digital Ventures, ktorá poskytuje startupom poradenstvo a finančnú pomoc.

Teare bol vždy zástancom blockchain technológie a benefitov, ktoré táto technológia môže priniesť. Už dlhší čas je presvedčený o tom, že sa blockchain stane podstatnou súčasťou našich životov. Tieto slová podporil napríklad investovaním do rôznych úspešných ICO ako napríklad Crypterium. Teraz sa však zameral na MediChain:

„Keď som videl ambície a vízie, ktoré má MediChain na trhu s EHR a EMR, videl som, že táto spoločnosť má na to, aby zmenila dané trhy. Snažia sa držať dlhodobého cieľa, ktorým je prinavrátenie moci naspať pacientom, zvýšenie presnosti údajov nachádzajúcich sa v lekárskych záznamoch a zlepšovanie zdravotnej starostlivosti. Rovnako prvýkrát bude doktorom umožnené, aby si prezreli kompletný záznam pacienta. MediChain má všetky podstatné zručnosti a vedomosti o blockchaine na to, aby vedeli túto víziu splniť.“

Vízia MediChainu

Súčasťou vízie, ktorú MediChain platforma má, je prinavrátenie moci naspať pacientom. Tí by pri MediChaine mali mať moc rozhodovať komu a aké informácie poskytnú. Či už nemocniciam, doktorom alebo farmaceutom po celom svete, rozhodnutie bude len na nich. Medichain poskytuje inovatívny technologický prístup ku cieľom, ktoré si stanovil. Teare o nich povedal:

„MediChain sa od svojej konkurencie odlišuje tým, ako pristupuje ku rôznym technológiám. Ak tento projekt nájde spôsob ako docieliť svoje vízie, som presvedčený, že to bude mať značný prínos pre spoločnosť.“

MediChain CEO doktor Mark Baker bol nadšený po oznámení spolupráce s Keithom Teareom. O novom členovi sa vyjadril nasledovne:

„Rovnako ako ja je Keith veľkým fanúšikom big data a zatiaľ neobjavených možností, ktoré blockchain môže priniesť na to, aby zmenil svet. To je v zdravotníctve potrebné viac, ako kdekoľvek inde. Obaja sme rovnako nadšení a oboch nás poháňa chuť zmeniť tento sektor tak, aby z toho benefitovali všetci. Číslom jeden sú pre nás pochopiteľne pacienti a zákazníci.“

Pokiaľ chcete dostávať upozornenia na naše články, použite zvonček, ktorý nájdete v ľavom dolnom rohu obrazovky. Taktiež nás môžete sledovať na facebooku.

Tento článok a tip na ICO nám bol do redakcie zaslaný a publikujeme ho v originálnom znení. Neslúži a nemôže byť považovaný za investičný tip. Ak chcete investovať, spravte si prosím ďalší research.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance