Befund získava pozornosť medzinárodných spoločností

Novinky Befund pomáha pri obchodovaní s kryptomenami
Befund pomáha pri obchodovaní s kryptomenami. Zdroj: shutterstock.com/Ground Picture
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Platforma Befund si v poslednom čase získava pozornosť medzinárodných finančných expertov a biznismanov. Veľa z týchto organizácií už projekt oficiálne podporuje či už vo forme partnerstva alebo dohode o spolupráci s projektom. Zoznam podporovateľov tohto projektu naznačuje, že Befund vystihuje naozaj skutočný problém vo sfére obchodovania kryptomien.

Tím za Befund projektom

Tento start-up projekt zo Singapuru oficiálne spustil svoje ICO 16. mája a jeho hlavným cieľom je pomôcť ľuďom s obchodovaním kryptomien, či už ide o odborníkov alebo nováčikov v tomto sektore. Takisto bude pomáhať expertom z finančného sektoru prenášať svoje poznatky a informácie na potencionálnych klientov. Platforma ako taká bola vyvinutá odborníkmi z finančného, technologického a právneho spektra. Všetci títo ľudia chápu zmysel a potenciál obchodovania kryptomien a preto sa snažia vytvoriť prepojenie medzi profesionálmi a nadšencami obchodovania.

Celý tím za týmto projektom získal veľmi rýchlo podporu rôznych ľudí z celého sveta, ako napríklad CEO spoločnosti Duncan-Williams Dana Clantona, predsedu spoločnosti Flypaper Studio Charlesa J.Beecha, obchodníka zo spoločnosti Ellington Management Group Kennyho Peia alebo spoluzakladateľa stránky Bitcoin86.com Lia Fudeho. Tiež sa medzi podporovateľmi Befundu nachádza napríklad aj výskumník kryptografickej technológie zo spoločnosti Cisco Dr. P. Duan.

Podporovatelia a partneri

Spoločnosti sa takisto podarilo uzatvoriť kľúčovú spoluprácu so spoločnosťami ako Daos Capital, BlockVC, Node Capital, Flag.VC a Genesis Capital. Každá z týchto spoločností má dlhoročné skúsenosti vo finančnom sektore a s určitosťou pomôžu spoločnosti Befund s vyvinutím obchodnej platformy založenej na blockchain technológii.

Napríklad Daos Capital je zložený z obrovského množstva skúsených investorov, ktorí sa snažia prepojiť svoje skúsenosti z obchodovania na tradičných trhoch do sveta kryptomien. Prostredníctvom AI technológie (umelej inteligencie) chcú vyvinúť ideálne short-term ale aj long-term portfóliá a stratégie tak, aby obmedzili volatilitu a tým aj riziká kryptomien čo najviac. S.Capital je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na blockchain a investovanie do digitálnych aktív. Bola aj prvou spoločnosťou, ktorá sa špecializovala na finančnú stránku blockchainu a digitálne aktíva v Číne.

BlockVC a Flag.VC

Ďalšou spoločnosťou, ktorá podporuje Befund, je spoločnosť BlockVC. Ide o organizáciu, ktorá poskytuje pomoc ľuďom na primárnych a sekundárnych trhoch. Pomáha hľadať a poskytovať informácie pre spoločnosti zaoberajúce sa blockchainom. Node Capital sa sústreďuje na ekologický aspekt blockchain sektoru. Robia to prostredníctvom pomoci, ktorú poskytujú podnikateľom napríklad so službami, stratégiami alebo vývojom spoločnosti. Snažia sa nájsť inovatívne spoločnosti, ktoré pomôžu ekosystému okolo blockchainu vybudovať stabilný a zdravý priemysel.

Flag.VC je spoločnosť sídliaca na Panenských Ostrovoch a špecializuje sa na pomoc spoločnostiam pri ich ICO fázach, PR ale aj technických a právnych požiadavkách. Genesis Capital poskytuje financovanie pre blockchain start-upy rovnako ako aj poradenstvo pre vývoj spoločností v oblasti brandingu, ale napríklad aj team buildingu.

Cieľ Befund projektu

Cieľom spoločnosti Befund je vybudovať blockchain platformu, ktorá by nemala žiadne legálne problémy na fungovanie v akýchkoľvek podmienkach a štátoch. Takisto bude chcieť poskytovať rady ako najlepšie manažovať portfólio s kryptomenami. Ich dlhodobý cieľ je vybudovať ekosystém, ktorý pomôže rozšíriť participáciu na kryptomenových trhoch. Platforma takisto plánuje poskytnúť rôzne nástroje spojené s kryptomenami, ako napríklad kryptomenové peňaženky.

BFDChain (token danej spoločnosti) bol vytvorený tak, aby pomohol vývojárom vytvoriť vlastné decentralizované aplikácie (Dapps). Cieľom je však sprostredkovať tieto služby čo najbezpečnejšie a preto sa tím pokúša implementovať KYC/AML. Platforma predstaví aj novú technológiu nazývanú Unlinkable Secret Handshake (Nevystopovateľné tajné podanie rúk). Táto technológia umožní zadávateľom, ale aj tým, ktorí ju majú prijať, registrovať danú platbu tak, aby centrálne autority danú platbu schválili a rovnako dodržali aj anonymitu celého transakčného procesu.

Ciele Befund platformy sú oveľa smelšie. Pokúsi sa pretransformovať celý finančný priemysel. Podľa predsedu pre zahraničné operácie Khalina Lin má spoločnosť naozaj smelé, ale jasné plány.

„Sme si istí, že blockchain technológia má moc vytvoriť dôveryhodný systém medzi investormi a fondami. Spoločnosti a experti sa už s nami spojili, lebo veria, že budujeme platformu, ktorá bude mať pozitívny dosah na globálny finančný systém. Ak sa nám podarí vytvoriť stabilné nástroje na manažovanie kryptomien, podarí sa nám prilákať viac klientov pre kryptomenový trh.”

Záver

Celá Befund BFDChain bude poháňaná BFDT tokenom, ktorý bude umožňovať nováčikom a kryptonadšencom prístup k profesionálnym lekciám a službám, rovnako ako ku profesionálnym obchodníkom. Držitelia väčších súm BFDT tokenov budú mať aj možnosť zúčastniť sa špeciálnych predajov a ponúk na danej platforme.

Budú vytvorené maximálne dve miliardy BFDT tokenov, pričom 9% bude daných strategickým investorom a podporovateľom, 25% bude predaných investorom do ICO fázy, ktorí prejdú bezpečnostnou kontrolou KYC. Zhruba 20% tokenov bude rozdistribuovaných tímu. Až 500 miliónov BFDT tokenov bude následne ponúknutých na predaj.

Ak sa chcete dozvedieť viac o projekte Befund, pozrite sa na http://www.befund.io/

Disclaimer: Tento článok a tip na ICO nám bol do redakcie zaslaný a publikujeme ho v originálnom znení. Neslúži a nemôže byť považovaný za investičný tip. Ak chcete investovať, spravte si prosím ďalší research.

Naše najnovšie video. Budeme radi, ak sa prihlásite na odber videí na našom YouTube kanáli.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri. 

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.