Befund vydal oficiálne novinky tesne pred spustením ICO.
Befund vydal oficiálne novinky tesne pred spustením ICO. Zdroj: shutterstock.com/vectopicta

Už tento týždeň má Befund pred sebou oficiálne spustenie svojho predpredaja, konkrétne 16.mája 2018. Táto spoločnosť si však pre nás pripravila prekvapenie, a to v podobe oznámenia o tom, že Daos Capital bude už ôsma investičná spoločnosť, ktorá tento projekt podporí.

Čo je Befund?

Khalil Lin, manažér Overseas Operations pre Befund sa vyjadril, že podpora od Daos je veľmi povzbudzujúca na splnenie cieľa tohto start-upu. Verí totižto, že práve táto spoločnosť môže byť kľúčová na ich ceste vytvorenia platformy pre kryptoobchodníkov na celom svete.

„Našim cieľom je vytvorenie ekosystému, ktorý bude oveľa  efektívnejší ako ten dnešný. Náš systém je vytvorený tak, aby sa každý na svete mohol pripojiť na našu platformu, ktorá by mala slúžiť ako finančný nástroj na sledovanie kryptomien. To, že môžeme medzi našimi investormi privítať Daos vysiela jasný signál, že sme na tej správnej ceste vytvorenia ideálnych podmienok pre medzinárodných investorov.“

Daos Capital je fond, ktorý je vedený skupinou investorov, ktorí sa špecializujú na blockchain a obchodovanie s kryptomenami. Ide o AI (Artificial Intelligence- Umelá inteligencia) projekt, ktorý je schopný poskytnúť rôzne obchodné stratégie s rôznou úrovňou rizika podľa potrieb a preferencií investorov.

Tento fond je zameraný na poskytovanie špeciálnej možnosti obchodovania kryptomien na trhu prostredníctvom skúmania existujúcich fondov a skúmania porovnávacích ukazovateľov, ktoré neskôr využijú na zmiernenie efektov, ktorými kryptomenový trh trpí (napríklad vysoká volatilita). Ich hlavným zameraním sú arbitráže na sekundárnych trhoch digitálnych aktív.

Nováčikovia pod kontrolou profesionálnych investorov

Snaha o usmernenie investorov v chaotickom svete kryptomien môže byť veľmi náročná úloha. Záujem zo strany potencionálnych investorov je určite obrovský, avšak zatiaľ nemajú jedno centrálne miesto, kde by mohli zozbierať informácie a dáta potrebné na úspech v danom sektore. Befund je neziskový projekt, ktorý bol vytvorený na prepojenie nováčikov a malých obchodníkov s profesionálmi z tohto spektra.

Befund totižto verí, že aj napriek tomu, že kryptomeny a blockchain technológia sa určite dostane medzi bežných ľudí, stále sa medzi kryptomenami nachádzajú také projekty, ktoré sú podvodné. Tie totižto môžu vyvolať vlnu stresu a napätie medzi novými investormi.

Befund Service Platform sa pokúsi vyriešiť tieto problémy pomocou ponúkania expertízy zo strany profesionálov a špecialistov, ktorí si spĺňajú svoju úlohu podrobného prezerania a skúmania nových ICO. Neskôr títo špecialisti môžu tieto poznatky zdieľať medzi svojimi subscribermi. Projekt je naprogramovaný tak, aby umožnil špecialistom poskytnúť informácie novým ľuďom z tohto sektoru.

Využitie platformy

Platforma bude takisto slúžiť profesionálnym obchodníkom a manažérom fondov, ktorým bude poskytnutá možnosť vytvorenia učebných modelov, predplatné platformy a rôzne iné využitia Befund SaaS platformy.

BFDChain, ktorý ja verejným reťazcom tejto siete bol vytvorený aby poslúžil finančnému priemyslu a takisto pomohol používateľom vytvoriť vlastné decentralizované finančné aplikácie, ktoré budú podporovať iné spolupráce vo finančnom priemysle.

Cieľ tohto projektu je podporenie finančných inštitúcií v širšej participácií na kryptomenových trhoch prostredníctvom poskytnutia možnosti priameho kontaktu medzi subscribermi a expertmi, ktorí sa v tomto svete pohybujú oveľa dlhšie a navyše majú skúsenosti aj z iných sektorov.

Spoločnosť vytvára vlastnú štandardizovanú blockchain platformu poskytujúcu služby, ktoré sú v súlade s rôznymi reguláciami. Táto platforma bude teda slúžiť ako hlavný zdroj pre kryptomenových nadšencov, expertov, a držiteľov tokenov po celom svete. Rovnako je projekt pripravený poskytovať službu auditu, aby uistil svojich využívateľov v tom, že využívajú dôveryhodnú platformu.

Befund tím

Befund Service Platform má tím skladajúci sa z odborníkov z finančného, technického ale aj právnického spektra vrátane CEO, Winston Zhang, ktorý pracoval ako senior officer pre rôzne medzinárodné spoločnosti vrátane IBM, Oracle alebo i2. COO spoločnosti je Chris Wu, ktorý v minulosti pracoval napríklad v Duncan-Williams Investment Bank v Číne. Má titul z informatiky a AI technológie rovnako ako financií.

Ďalším členom tímu je Jack Hong, ktorý bol CTO Mars Venture Technology (Peking) a takisto GM a CTO Heze Technology (taktiež Peking). Khalil Lin je expertom v oblasti blockchainu a mediálnej komunikácie v Spojených Štátoch a špecializuje sa na globálne právo v oblasti technológií.

Záver

Všetky služby, ktoré bude projekt poskytovať budú môcť byť zakúpené pomocou BFDChain tokenu (BFDT). Držitelia s veľkým počtom BFDT mincí budú môcť takisto participovať v exkluzívnych predajoch, ktoré bude platforma poskytovať pomocou riešení, ktoré Befund technológia poskytuje. Takmer 500 miliónov BFDT tokenov bude možných k zakúpeniu v predpredaji, z celkových takmer 2 miliárd, ktoré budú vydané. Z celkových 2 miliárd tokenov bude teda 25% poskytnutých v predpredaji, 9% všetkých tokenov bude predaných strategickým podporovateľom tohto projektu a 20% všetkých tokenov bude poskytnutých Befund tímu.

Viac informácií o tomto projekte môžete nájsť na ich stránke http://www.befund.io/ alebo v ich telegramovej skupine  https://t.me/BefundOfficial

Nenechajte si ujsť naše krypto-spravodajstvo a prihláste sa na odber notifikácií. Inštrukcie získate po kliknutí na zvonček vľavo dole. Taktiež nás sledujte na našej facebookovej stránke a nenechajte si ujsť najnovšie správy z kryptosveta.

Máme nové video, ktoré si môžete pozrieť tu:

 

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance