AVAX už je v TOP 11
AVAX už je v TOP 11. Zdroj: Shutterstock, Natchapol18

Token AVAX, ktorý spravuje protokol Avalanche, sa posúva v rebríčku podľa celkovej trhovej kapitalizácie. Tentokrát dokázal predbehnúť populárny meme coin SHIB.

AVAX stúpa v rebríčku

Trhová kapitalizácia tokenu AVAX sa počas posledných dní dokázala výrazne navýšiť, čím došlo k výmene na 11. mieste rebríčka, ktorý uverejňuje portál CoinMarketCap. AVAX je už len krôčik od prekonania ďalšieho populárneho meme coinu DOGE, ktorý aktuálne uzatvára TOP 10.

Mohlo by ťa zaujímať: O slovo sa hlási ďalší psí projekt – Floki Inu získal za 24 hodín až 69 % profit. Čo je za tým?

V čase písania tohto článku sa trhová kapitalizácia tokenu AVAX pohybovala na úrovni 28 miliárd dolárov. Najväčší vplyv na tento pozitívny skok môžeme jednoznačne pripisovať spolupráci, ktorá bola oznámená pred pár dňami. Spoločnosť Ava Labs oznámila partnerstvo s gigantickou účtovníckou spoločnosťou Deloitte.

Prečítaj si tiež: Tu je dôvod, prečo je Solana u investorov jasným favoritom

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Všeobecný prepad na trhu s kryptomenami, ktorý doteraz režíroval Bitcoin, sa tokenu AVAX netýka. Za posledný týždeň dokázal narásť až o 32 %.

AVAX/BUSD
AVAX/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

Psie meme coiny však môžu byť pre Avalanche naozaj silnou prekážkou. V prípade tokenu SHIB sme aktuálne skôr na ústupe z vrchných cenových hladín, takže sa neočakáva, že by si 11. miesto vzal späť. Cena tokenu SHIB za posledných 7 dní klesla až o 8,5 %, pričom od svojho historického maxima je vzdialená približne 40 %.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre