Token AVAX s novým ATH
Token AVAX s novým ATH. Zdroj: Shutterstock, Vladimir Kazakov

Token AVAX prežíva v tomto roku naozaj oslnivé obdobie, ktoré pred nedávnom úspešne podčiarkol novým historickým maximom. Dosiahnutie ATH s veľkou pravdepodobnosťou spôsobila dohoda o spolupráci Ava Labs so spoločnosťou Deloitte.

AVAX s novým ATH

Spoločnosť Deloitte patrí medzi gigantov v oblasti poradenstva a účtovníctva. Práve preto je spolupráca s Ava Labs veľmi významným krokom. Cieľom tejto strategickej dohody je vybudovať platformu, ktorá bude založená na blockchaine Avalanche, pre uľahčenie byrokracie. Hneď po zverejnení tejto správy sa token AVAX prebudil a dosiahol historické maximum na úrovni 110 USD.

AVAX/BUSD
AVAX/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

Mohlo by ťa zaujímať: Cardano prekonáva Ethereum v aktivite na sieti – stane sa najrýchlejším blockchainom?

Burza Binance je aktuálne najväčšia a pravdepodobne aj najlepšia kryptomenová burza. Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti vytvoriť si účet cez náš link. Získaš tak doživotnú zľavu na akýkoľvek obchod, ktorý otvoríš na tejto burze.

Čo prinesie spolupráca?

Hlavným projektom celej tejto spolupráce je platforma „Close As You Go“, ktorá má predstaviteľom štátnych a miestnych samospráv v USA pomôcť pri zefektívnení podávania žiadostí o náhradu nákladov pri odstránení následkov katastrof.

Spoločnosť Deloitte uviedla, že nová platforma založená na blockchaine Avalanche, poskytne úradníkom decentralizovaný, transparentný a nízko nákladový systém s minimálnym rizikom vzniku podvodov a zneužívania.

Prečítaj si tiež: Spoločnosť Ripple už má toho dosť a prichádza s vlastným plánom regulácie kryptomien

„Close As You Go obsahuje používateľsky prívetivé rozhranie podporené najmodernejším blockchainom, ktoré pomáha štátnym a miestnym samosprávam sústrediť sa na ich obnovu, a nie na rozsiahle procesy riešenia nárokov“, uviedol John Wu, prezident spoločnosti Ava Labs.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre