SHIB top ERC-20 token držaný ETH veľrybami
SHIB top ERC-20 token držaný ETH veľrybami. Zdroj: Shutterstock.com/Rin Seiko

Nové údaje naznačujú, že Shiba Inu (SHIB) je najväčší držaný ERC-20 token spomedzi top 1 000 veľrýb Etherea (ETH). Podľa údajov zostavených spoločnosťou WhaleStats, ktorá sa zaoberá držbou tokenov v najväčších peňaženkách ETH, predstavuje SHIB 21,68 % kombinovaného trhového podielu vo výške 2,35 miliárd USD. Ďalším najvyšším aktívom z hľadiska držby je natívny token CRO Crypto.com, ktorý predstavuje 5,54 % (603,9 miliónov USD).

Podľa údajov z Coingecko je Shiba Inu v súčasnosti jedenástym najvyššie hodnoteným kryptomenovým aktívom z hľadiska celkovej trhovej kapitalizácie s 26,9 miliardami USD, čo naznačuje, že veľryby ETH držia zhruba 9 % všetkých SHIB v obehu.

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Prečítaj si tiež – Až 72 % z celkového počtu hodlerov Shiba Inu je ziskových – Patríš k nim?

SHIB memečká spoločnosti McDonald’s

Jednou z populárnych značiek, ktorá dala nápadu prijímať Shiba Inu za platby zelenú, je gigant McDonald’s. Ide o nezáväzné, štandardné, firemné PR. To ale nezabránilo komunite v tvorbe hypu a memečiek.

Zatiaľ čo nie je jasné, ako bude McDonald’s postupovať, prijatie Shiba Inu sa tento mesiac plošne rozmohlo. Spoločnosť Coingate odhalila 11. novembra, že otvorila podporu Shiba Inu, takže 500 jej obchodníkov môže prijímať platby v Shiba Inu. Poskytovatelia digitálnych peňaženiek ZenGo podporovaní spoločnosťou Samsung tiež pridali 17. novembra na svoju platformu token milovaného psieho meme.

Shib mcdonalds meme
Shib mcdonalds meme. Zdroj: Cointelegraph

Mohlo by ťa zaujímať – Hype okolo Shiba Inu neutícha: Generálny riaditeľ AMC potvrdil akceptovanie SHIB!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre