Elon Musk opäť aktívny na Twitteri
Elon Musk opäť aktívny na Twitteri. Zdroj: Shutterstock, Nick_ Raille_07

Elon Musk sa opäť hlási o slovo. Generálny riaditeľ Tesly tentokrát reagoval na príspevky spoluzakladateľa tokenu DOGE, Billyho Markusa, ktorý opäť nešetril kritikou na fiatové meny.

Elon Musk kritizuje fiatové meny

Šéf Tesly sa nevídaným spôsobom pustil do kritizovania štandardných mien, ktoré sú podľa neho zastarané a plastické.

Prečítaj si tiež: Významný analytik vydáva varovanie pred meme coinami

A zrejme sa nemýli. Stačí sa pozrieť na to, kto alebo čo, riadi až 95 % výberov z bankomatov v USA. Ide o zastaraný programovací jazyk COBOL, ktorý bol vyvinutý v 50. rokoch. Zarážajúce však je, že vláda nemá absolútne žiadnu potrebu tento problém riešiť.

Elon pred pár dňami dokonca porovnával vlastnosti kryptomien s vládou kontrolovanými menami.

„Viete, keď vlády nedokážu udržať ruku mimo nádoby na sušienky a upravovať databázu peňazí, zrejme to bude mať nejakú hodnotu.“

Takto veľmi trefne urobil reklamu prakticky celému trhu s kryptomenami.

Mohlo by ťa zaujímať: Na výpadku nezáleží a neviem zaručiť, že sa to už nestane – tvrdí CEO protokolu Solana

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

K situácií sa vyjadril aj veľmi populárny generálny riaditeľ spoločnosti MicroStrategy, Michael Saylor. Podľa neho je jednoznačne nutné zavedenie nemennej účtovnej knihy, ktorá bude mať pevnú ponuku, pričom jasne poukázal na Bitcoin.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre