Psí token Floki Inu
Psí token Floki Inu. Zdroj: Google

Meme mince tento rok vzbudzujú obrovský záujem. Začalo to tokenom DOGE, pokračovalo projektom SHIB a teraz sa o slovo hlási kryptomena Floki Inu, ktorá získala úctyhodných 69 %. Čo je za tým? Významná spolupráca.

Floki Inu sa hlási o slovo

Za posledných 24 hodín získal token Floki Inu až 69 % profit. Tento projekt tak úspešne zdolal korekciu, ktorú režíroval Bitcoin. Čo spôsobilo tento výrazný nárast?

Hlavný faktor, ktorý spôsobil tento cenový boom, je s najväčšou pravdepodobnosťou oznámenie o spolupráci s najväčším indickým futbalovým klubom, Kerala Blasters FC.

Hráči tohto klubu tak budú na svojich dresoch nosiť logo tokenu Floki Inu spoločne s webovou stránkou. Súčasťou tejto strategickej spolupráce bude aj značka FLOKI LED, ktorá bude vyobrazená na reklamných banneroch počas domácich zápasov klubu.

Prečítaj si tiež: Systém zákonov pre kryptomeny v USA negatívne ovplyvňuje ďalší vývoj – tvrdí 10 členov Kongresu

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Ako však môže na prvý pohľad jednoduchá spolupráca predstavovať taký význam? Futbalový klub Kerala Blasters FC má na Instagrame až 2 milióny followerov. Okrem iného indická liga je údajne piatou najpopulárnejšou ligou na svete s viac ako 130 miliónmi fanúšikov.

Predstavitelia projektu Floki Inu si od tejto spolupráce naozaj veľa sľubujú. Projekt sa môže veľmi jednoducho dostať do mainstreamu jednej z najľudnatejších krajín sveta.

Zrod meme mince

Projekty ako Floki Inu majú obrovské množstvo fanúšikov, ale aj odporcov. Tento token vznikol len pred pár mesiacmi, keď si šéf Tesly Elon Musk zaobstaral psa Shiba Inu a nazval ho Floki. Hneď po tom, ako svetu oznámil meno psíka, token FLOKI vystrelil o 110 %.

FLOKI/USDT
FLOKI/USDT 1H TF. Zdroj: TradingView

Mohlo by ťa zaujímať: Toto mnohých zarmúti: Crypto.com si „vezme“ kultovú Staples Center v americkom LA!

Človek by očakával, že projekt spadne na dno. To sa však nestalo. Tvorcovia zabojovali, o čom svedčí aj marketingová kampaň v Londýne, v miestnych autobusoch a na staniciach metra. A kampaň naozaj zabrala. Investori pribúdajú a cena od 26. októbra do 4. novembra dosiahla úctyhodných 500 %.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance