Analýza LUNA/USD
Analýza LUNA/USD. Zdroj: Shutterstock.com/Ivan Babydov

LUNA pokračuje podobne ako väčšina altcoinov v sideway štruktúre z krátkodobého hľadiska a momentálne klesá. Vytvoril sa trojitý vrchol na hladine 45,25 $, čo zároveň predstavuje rezistenciu sideway štruktúry. Na druhej strane máme support okolo posledného minima na hladine 38,00 $. 

Hlavný point of control sa nachádza na hladine 43,16 $ a okolo neho cena v súčasnej sideway štruktúre aj osciluje. Krátkodobé minimá však stále klesajú, a preto ukončenie korekcie nie je potvrdené. Cena tak môže zo súčasnej štruktúry ísť nahor, ale aj do korekcie.

LUNA/USD 4H
LUNA/USD 4H. Zdroj: TradingView

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Prečítaj si tiež – Analýza BTC – dosiahla cena dno korekcie? Reverzný pattern stále nie je potvrdený

LUNA z dlhodobého hľadiska trend nezmenila

Býčí scenár nastane, keď cena prekoná rezistenciu na hladine 45,25 $ a dosiahne rastúce maximum. Následne sa nachádza rezistentná zóna na hladine okolo 51,00 $. Zatiaľ má však cena problém rezistenciu prekonať a pokračujeme bokom. Aj objemy zatiaľ krátkodobo prevažujú na strane medveďov.

Medvedí scenár znamená, že cena znovu neudrží posledné minimum na 38,00 $ a korekcia bude pokračovať. Tak či onak, krátkodobo bude cena klesať, no najdôležitejšie bude sledovať, či klesne nad alebo pod spomínané minimum. Z dlhodobého hľadiska však cena dosahuje stále rastúce minimá a trend ostal nezmenený.

Mohlo by ťa zaujímať – Analýza SOL – formuje sa reverzný pattern, ktorý zatiaľ nebol potvrdený

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre