Projekt MANA rastie
Projekt MANA rastie. Zdroj: Shutterstock, moxumbic

Ak sledujete trh kryptomien, pojem metaverzum budete s veľkou pravdepodobnosťou počuť stále častejšie. Tieto tokeny totiž aktuálne valcujú trh. Do tohto sektoru patrí aj kryptomena MANA spoločnosti Decentraland.

Decentraland rapídne stúpa

Token MANA naberá na sile. Po dosiahnutí nového historického maxima s hodnotou 5,3398 USD, nákupný tlak neutícha. Podľa portálu CoinMarketCap sa tento projekt dokázal za posledných 24 hodín vyšplhať o 25,91 %. Obdobie dlhej konsolidácie, ktoré prebiehalo v podstate od konca októbra, je tak zrejme preč.

Prečítaj si tiež: Burza eToro oznámila vyradenie projektov Cardano a Tron z ponuky – regulačné obavy pribúdajú!

MANA/BUSD
MANA/BUSD 1D TF. Zdroj: TradingView

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

S veľmi zaujímavou analýzou prišiel portál CryptoBriefing. Analytici tohto portálu očakávajú silný tlak, ktorý by mohol tento projekt vystreliť až na cenu 7 USD. Optimistický výhľad sa určí odmeraním výšky osi y v danom trojuholníku. Táto hodnota sa následne pripočítava k bodu prelomenia trojuholníka smerom nahor.

MANA/BUSD analýza portálu CryptoBriefing
MANA/BUSD analýza portálu CryptoBriefing

Mohlo by ťa zaujímať: Elon Musk vyjadril podporu Dogecoinu – požiadal šéfa burzy Binance o vysvetlenie

Po dosiahnutí ATH nevidím v ceste žiadne ďalšie prekážky. Rastúci záujem o metaverzové projekty neutícha, a preto nevidím dôvod na korekciu. Stať sa však môže hocičo. A presne preto je dôležité počítať aj s opačnou možnosťou. Podľa indikátora Fibonacciho retracementu, ktorý je meraný od maxima z 31. októbra s cenou 4,2 USD po minimum z 10. novembra s cenou 2,15 USD, môže nastať mierny výpredaj.

Aktuálne je cena veľmi blízko úrovni 5,5 USD. Táto hodnota sa nachádza na úrovni 161,8 % Fibonacciho retracementu, kde je odhadované pozastavenie nákupného tlaku. Odporúčame vám preto sledovať tieto úrovne a na základe toho posúdiť vhodnosť vstupu do obchodu.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre