BTC Bitcoin a cesta na ATH
BTC Bitcoin a cesta na ATH. Zdroj: Shutterstock.com/Picksell

BTC po vytvorení nového ATH krátkodobo klesá a trh aspoň naberie silu pred ďalším rastom. Dominancia, naopak, po miernom poklese opäť pokračuje v rastúcom trende. Bitcoin sa znovu dlho neudržal nad starým ATH dlho, a tak ako naposledy, aj tu si musíme počkať na dlhodobý týždenný jednoznačný preraz. Kde sa nachádzajú supporty a targety?

Bitcoin z dlhodobého hľadiska pokračuje v býčom trende, no z krátkodobého hľadiska ide späť na support MA21 65 220 $. Ak by tento support nebol udržaný, tak omnoho silnejší sa nachádza na hladine 61 400 $, kde sa vyskytuje predošlá sideway štruktúra. Na druhej strane, ako býčí cieľ targetujeme hladinu okolo 70 000 $.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

V našej VIP skupine každý deň obchodujeme a analyzuje 50 párov na rôzne kryptomeny, forex a indexy. Pridaj sa do našej živej komunity a získaj bezkonkurenčný náhľad do trhových analýz, vďaka ktorým budeš mať prehľad o všetkom, čo sa deje na trhu. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Prečítaj si aj predošlú analýzu – Analýza BTC – cena dosiahla nové ATH na hladine 68 500 $!

BTC pokračuje v raste

Objemy boli pri poslednom raste značne nižšie ako pri predošlom a táto tendencia nižších objemov pokračuje už od začiatku októbra. Preto pri ďalšom raste bude podstatné sledovať objemy, či nebudú vyššie. Napriek tomu, že objemy klesajú, stále sú vyššie na býčích sviečkach v porovnaní s medvedími.

RSI indikuje po fáze krátkodobej prekúpenosti neutrálnu zónu, a preto z krátkodobého hľadiska je možné, že sa cena odrazí už od prvého supportu a RSI sa udrží nad 50 bodmi a tak sa udrží aj rastúci trend. Neutrálna zóna tak či onak indikuje priestor na ďalší rast Bitcoinu aj z krátkodobého hľadiska.

Mohlo by ťa zaujímať – Bude Zimbabwe ďalšou krajinou, ktorá prijme BTC ako zákonné platidlo?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre