BTC pokračuje v rastúcom trende na 59 000$. Zdroj: Shutterstock.com/K.unshu

BTC po vytvorení lokálneho minima 53 900 $ pokračuje v rastúcom trende, pričom dominancia stúpla iba mierne na 45,43 %. V čase písania článku sa Bitcoin obchoduje už za 58 019 $, čím sa blížime k rezistencii 59 000 $. Objemy taktiež mierne narástli na strane býkov, no a RSI momentálne prekonáva trendovku negatívnej divergencie.

Bitcoin smeruje na náš target 59 000 $, kde sa nachádza rezistencia dlhodobého lokálneho maxima, ktoré bolo vytvorené po ATH. Nad hladinou 59 000 $ prudko klesne počet historických transakcií. Je tak možné, že prieraz by znamenal útok na posledné ATH. Netreba však zabúdať na to, že cena Bitcoinu narástla iba za dva týždne už o vyše 42,30 % bez akejkoľvek korekcie.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu! Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Prečítaj si aj predošlú analýzu – Analýza BTC – kde je najbližší support krátkodobej korekcie?

BTC smeruje na 59 000 $

Cena zatiaľ viac-menej stagnovala od 6. do 13. októbra, čo vytvorilo vychladnutie trendu a trh sa dostal z fázy prekúpenosti do neutrálnej fázy. Tak sa vytvoril priestor pre ďalší rastúci trend, v ktorom sa nachádzame. Supportom medzičasom stále ostáva hladina 53 000 $, no aj posledná sideway štruktúra môže znamenať pre budúcu korekciu support.

RSI bojuje s rezistenciou negatívnej divergencie, avšak pravdepodobne ju prerazíme, ak cena pôjde na target 59 000 $. RSI by predpovedalo pokračujúci rastúci trend a divergencia by bola ukončená. Objemy taktiež narástli na strane býkov, no stále to nie je vysoké číslo.

Mohli by ťa zaujímať aj iné kryptomeny – TOP 3 kryptomeny s potenciálom urobiť veľké zhodnotenie do konca roka

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre