Charles Hoskinson kritizuje MMF
Charles Hoskinson. Zdroj: Google

Ste fanúšikom kryptomien a vaším favoritom je ekosystém Cardano? Spoluzakladateľ siete, Charles Hoskinson, sa pred nedávnom vyjadril k situácii, ktorá sa vo svete kryptomien objavuje čoraz viac.

Prečítaj si tiež: Inštitucionálni investori za týždeň naliali 226 mil. $ do produktov BTC

Charles Hoskinson kritizuje MMF

Generálny riaditeľ IOHK a jeden so zakladateľov Cardano Foundation, Charles Hoskinson, na svojom twitterovom účte komentoval varovanie medzinárodného menového fondu MMF. Podľa nich je neustále rastúca popularita kryptomien veľkou hrozbou finančnej stability rozvíjajúcich sa krajín.

Ak sa však pozrieme na dlhodobý trend a prijatie kryptomien vo svete, tak si myslím, že odporúčanie MMF zostane bez širšieho povšimnutia. Začalo to Salvádorom, o slovo sa hlásia ďalšie krajiny v Latinskej Amerike a to zrejme nebude posledný krok. Podľa posledných informácií spoločnosti ChainLink sa prijatie kryptomien vo veľkom začína prebúdzať v krajinách, kde sú digitálne meny zakázané. Ide o Indiu, Pakistan a Vietnam.

Môže ťa zaujímať: Ekosystém Shiba Inu odštartuje svoju NFT kolekciu Shibosis

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Obyvatelia týchto krajín sú už jednoducho unavení z neefektívneho a zastaralého bankového systému, ktorý zruinoval ich štátne meny a dohnal ich k hyperinflácii.

Charles Hoskinson vidí danú situáciu úplne odlišne. Prijatie kryptomien podľa jeho názoru zachráni krajiny pred hyperinfláciou a vysoko centralizovanými inštitúciami, ktoré sú práve pod pevnou rukou MMF a centrálnych bánk.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre