BTC dosiahlo 60 000 $. Zdroj: Shutterstock.com/Filmhouse

Trend BTC pokračuje v raste a odráža sa znovu od supportu MA21. Dominancia medzičasom začala stagnovať a hľadá minimum. Hladinu 60 000 $ Bitcoin naposledy zaznamenal počas korekcie 18. apríla. Teraz sme však v rastúcom trende, ktorý útočí na nové ATH. Za 16 dní tak Bitcoin dosiahol rastúci trend o sile 46 %, pričom nevznikla žiadna vážnejšia korekcia. Tá nás však môže prekvapiť pri prekonávaní 64 000 $.

Bitcoin je v čistom rastúcom trende a na krátku chvíľu dosiahol 60 000 $. Na ceste k novému ATH nám stojí v ceste už len rezistencia okolo hodnoty 63 000 $. Predtým ako dosiahneme nové ATH, je v hre aj zastavenie práve na zóne súčasného ATH. Cena najprv nemusí na prvý pokus ATH prekonať, ale môže ísť do sideway pohybu a až následne pôjdeme do nového trendu do oblasti objavovania cien.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Prečítaj si tiež – Analýza BTC, ETH, DOT, UNI – býčie objemy na altoch začali rásť

Vyskúšaj náš produkt VIP signály! Čo v ňom nájdeš? Kompletný prehľad, analýzy a signály na 50 párov. Každý deň pre teba naši traderi pripravujú kompletné náhľady do ich aktuálne otvorených obchodov. Zároveň získaš prístup na pravidelne streamy a webináre úplne zadarmo. >>>Chcem kúpiť VIP členstvo<<<.

BTC je pre záver roka bullish

Je v podstate jedno, či cena pôjde okolo hladiny ATH sideway alebo pred prekonaním vytvoríme korekčnú štruktúru. Nič to nemení na tom, že kryptomenový trh je pre najbližšie 2 mesiace bullish a pravdepodobne dosiahneme 6-cifernú sumu.

RSI z krátkodobého hľadiska opakuje históriu a prekonáva rezistenciu negatívnej divergencie z klesajúcich maxím. Napriek tomu stále nie sme v prekúpenej zóne a cena tak pokojne môže ísť do oblasti pod ATH bez akejkoľvek korekcie. Objemy zatiaľ ostávajú na strane býkov. Skutočný hype však začne, až keď BTC dosiahne nové ATH a každého nezúčastneného ovplyvní FOMO.

Mohlo by ťa zaujímať – Coinbase otvára trh NFT – kedy bude platforma spustená?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre