Bitcoin analýza expert
Bitcoin analýza expert, zdroj: www.shutterstock.com/24K-Production

Bitcoin zostáva v tzv. range bound a čerstvá analýza ukazuje, že prelomenie hranice 64,000 dolárov nám dokáže priniesť all time high!

Zlomový bod pre Bitcoin je bližšie než si myslíte, tvrdí Michael van de Poppe.

Mohlo by ťa zaujímať: TOP 5 silných fundamentálnych kryptomien, ktoré by mal každý sledovať

Bitcoin čaká zaujímavý mesiac

Vo svojom YouTube videu Michael van de Poppe hovorí, že hranica 64 000 dolárov by mohla poskytnúť akýsi „odrazový mostík“ pre býkov. Na to nám ale Bitcoin musí ukázať presvedčivý prechod.

,,Stále sa nachádzame medzi 58 000 až 64 000 dolárov. Vrchná hranica 64 000 dolárov je veľmi dôležitou, ba až rozhodujúcou zónou, ktorú by sme mali prelomiť, ak chceme získať nové all time high,” tvrdí analytik.

Ďalšia rezistencia je následne na úrovni 72 000 dolárov. Očakáva sa taktiež, že november – nazývaný na twitteri vtipne aj ako moonvember – bude mesiac extrémov. Môžeme sa pokojne vrátiť na úroveň 50 000 a odtiaľ vystreliť až na 98 000 dolárov, čo je ale podľa analytika menej pravdepodobné.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Niekto má optimistickejšie očakávania

Prieskum populárneho používateľa PlanB nám ukázal, že väčšina respondentov verí, že cena 100 000 až 288 000 môže byť prekonaná už na prelome roka 2022.

Momentálne je ale ťažké určiť pri súčasných cenách, ako sa situácia bude ďalej vyvíjať. Vidíme ale viacero aspektov, ktoré sa podobajú na cykly v rokoch 2013 a 2017. Preto nie je možné vylúčiť podobný nárast, ako bol v týchto rokoch.

,,Polovica decembra až koniec januára budú veľmi zaujímavé a bude to stať za to, aby ste ich sledovali,” tvrdí TechDev, známy podobnými porovnaniami.

Čítaj ďalej: Trhová kapitalizácia kryptomien sa blíži k 3 biliónom – Uvidíme koncom desaťročia 100 biliónov?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre