BTC/USD analýza. Zdroj: Shutterstock.com/Thichaa

BNB z krátkodobého hľadiska pokračuje v rastúcom trende, aj keď bude čeliť rezistencii, ktorú nemusí hneď prekonať. Napriek tomu má BNB spomedzi top altcoinov posledné dni slušnú výkonnosť a krátkodobo dosahuje rastúce minimá aj maximá. Predstavuje posledné minimum aj dlhodobé, alebo iba krátkodobé odrazenie smerom nahor?

Binance coin na poslednom minime na hladine 515 $ otestovalo predošlé dlhodobé lokálne maximum. Ide teda o býčí signál pokračovania primárneho rastu. Trend bude čeliť rezistentnej zóne okolo lokálneho bodu kontroly 650 $. Ak cena pri tejto rezistencii zlyhá, tak je v hre vytvorenie sideway štruktúry.

BNB/USD 4H
BNB/USD 4H. Zdroj: TradingView

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Prečítaj si tiež – Ako funguje spaľovanie mincí BNB a prečo je to veľmi dôležitá fundamentálna udalosť na kryptotrhu

Primárny trend BNB ostal bez zmeny

Ak vznikne sideway štruktúra na grafe Binance mince, môže v nej zotrvať aj 2 týždne. Napriek takejto stagnácii by to pre cenu pravdepodobne znamenalo bullish pattern, po ktorom by trend pokračoval a trh by nabral na sile.

Momentálne nie je vysoká pravdepodobnosť, že by cena BNB mala spadnúť pod spomínaný support 515 $. Trend ostal z dlhodobého hľadiska bez zmeny a stále vytvára dlhodobé vyššie minimá aj maximá. Celkovo samotný trh pravdepodobne vytvoril lokálne minimum, a preto najviac medvedí scenár pre BNB je spomínaná sideway štruktúra.

Mohlo by ťa zaujímať – Analýza BTC – kde by mohla cena vytvoriť ďalšie lokálne minimum?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre