Milí čitatelia, opäť prišla chvíľa, kedy si s nami môžete vydýchnuť od grafov a informácií a na malú chvíľu sa len tak nenútene zamyslieť. Spôsobov, ako sa stať lepším a úspešnejším človekom, existuje nepochybne mnoho. Jeden z nich je obzvlášť účinný. V tomto článku by sme vám radi vysvetlili, prečo sme v Kryptomagazine zaradili (okrem obvyklých informácií) práve články o bohatých a úspešných osobnostiach

Osobnosti

Články o osobnostiach majú slúžiť na odpočinok, inšpiráciu a osobný rozvoj. Snažíme sa, aby bol ich výber vyvážený a pestrý. Pravidelne zaraďujeme tak veľmi bohatých ľudí, ktorí inšpirujú predovšetkým investorov medzi nami, ako aj ďalšie úžasné osobnosti z rôznych oblastí. Každá osobnosť so sebou zvyčajne nesie aj určitý príbeh, novú tému a od každej sa môžeme niečo nové naučiť a rozšíriť si obzor.

Vážime si, že väčšina z vás vie oceniť tie hodiny príprav, ktoré stoja za každým článkom. Dlhodobo sme vám dávali možnosť vyjadriť sa, či o tieto články máte záujem. Veľmi nás teší, že môžeme skonštatovať, že ste v drvivej väčšine prípadov odpovedali kladne. Učiť sa od ľudí, ktorí vo svojom živote dokázali niečo neobyčajné, je jednou z najúčinnejších metód, ako sa zlepšovať ako osobnosť a stať sa úspešným človekom.

Ako ale osobný rozvoj súvisí s kryptomenami? Zdanlivo sú to dve úplne rozdielne veci, až do chvíle než si uvedomíte, že plné využitie dostupných technológií a skutočná technologická revolúcia nastanú vtedy, ak veľká časť ľudí zmení svoje myslenie a vlastnú osobnosť. To je skutočne nutná podmienka k tomu, aby sme mohli z blížiacej sa revolúcie vyťažiť toľko potrebné zmeny k lepšiemu. Nehovoriac o tom, že aj samotné kryptomeny nás nútia neustále sa vzdelávať a preto je medzi nami toľko ľudí, ktorí sú ochotní na sebe pracovať.

Všetci by sme si iste priali žiť v mieri, hojnosti a ako slobodní ľudia. Kryptomeny a ich technológia môžu byť jedným z pilierov týchto zmien. Majme však na pamäti, že aby sa svet zmenil k lepšiemu, musia sa najprv zmeniť k lepšiemu samotní ľudia. Bez toho bude akokoľvek mocná technológia iba hračkou v rukách… v lepšom prípade dieťaťa, v horšom blázna. Učme sa teda od úspešných osobností a zmeňme sami seba k lepšiemu.

Motivácia

Každý z nás by mal mať svoj životný cieľ. My v Kryptomagazine veríme, že kryptomeny sú pre mnohých prostriedkom k tomu, ako si určitý cieľ splniť. Či už ide o peniaze, záujem o technológie, či snahu a chuť zúčastniť sa niečoho, čo môže priniesť veľkú a užitočnú zmenu v spoločnosti. Samozrejme, veľmi bude záležať na tom, akým spôsobom sa Bitcoin a ostatné blockchainové riešenia reálne uplatnia. Možno však povedať, že potenciál pre riešenia mnohých ekonomických a iných problémov ľudstva je obrovský.

Na túto tému plánujeme článok, kde si podrobne rozoberieme príklady zmien, ktoré môžu kryptomeny v spoločnosti vyvolať. Tu by som iba zmienil, že kryptomeny sú dvojsečnou zbraňou. Raz môže dokonca prísť chvíľa, kedy sa každý z nás bude musieť postaviť za svoju slobodu a slobodu svojich detí. Velikáni nás učia, že keď niečo naozaj chceme a veríme tomu, tak je možné prakticky všetko. A to je dobre, pretože nám to dáva chuť na zmenu k lepšiemu.

Mnohí z nás si uvedomujú, že než začneme meniť svet, je treba najprv zmeniť seba. Ponaučenie zo života úspešných ľudí je veľmi cenná a užitočná vec. Obklopte sa myšlienkami na úspech a príbehmi úspešných a sami sa stanete úspešnými s omnoho vyššou pravdepodobnosťou, než keď to neurobíte, alebo dokonca budete robiť opak.

Kryptomeny

Kryptomeny nevznikli iba preto, aby sme do nich mohli investovať a zarábať peniaze. Peniaze sú samozrejme dôležité a potrebné, ale tiež je dôležité si uvedomiť, že pôvodná myšlienka bola omnoho viac. Kryptomeny slúžia na decentralizáciu, na prenos bohatstva a moci do rúk obyčajných ľudí. Navyše je tu doslova čakajúca revolúcia, ktorá sa týka tak ekonomiky, ako aj nášho myslenia.

Záver

Raz príde doba, kedy ľudstvo dosiahne novú technologickú úroveň, ktorá dá našim možnostiam úplne nový rozmer. Blockchainová technológia kryptomien toho bude s veľkou pravdepodobnosťou dôležitou súčasťou. Aby sme však dokázali tieto zmeny využiť a nezničiť sami seba, bude treba jeden obrovský úspech. Musíme uspieť v tom, že zmeníme sami seba. Inšpirujme sa teda od úspešných ľudí a zmeňme sa k lepšiemu.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Kytka.