Ekosystém Cardano
Ekosystém Cardano. Zdroj: Shutterstock, Eljan

Cardano je bezpochyby jeden z najobľúbenejších ekosystémov. Neustále upgrady po celom svete výrazne dopomohli natívnemu tokenu ADA, aby dosiahol tak masívny profit na úrovni 1 500 %. Čo všetko môžeme od tejto siete očakávať v najbližšom období? Vyjadril sa Charles Hoskinson.

Mohlo by ťa zaujímať: Toto je 5 najziskovejších kryptomien tohto roka – Neuveríte, aké mince sa tu nachádzajú!

Cardano a plány do budúcnosti

Šéf IOHK Charles Hoskinson sa tentokrát prihlásil ku svojím fanúšikom z afrického kontinentu, konkrétne z Etiópie. Ako prvý sa dostal na rad významný most ERC-20, ktorý bol oficiálne spustený 12. septembra.

Táto aktualizácia má zásadný význam, nakoľko používatelia budú môcť využívať tokeny založené na princípe ETH s výhodami transakčnej kapacity Cardano. Prvým takýmto tokenom je SingularityNET.

„Všeobecným rámcom pre dlhodobý cieľ je automatizácia a premosťovanie, aby bolo možné ľahko prechádzať medzi jednotlivými aktívami, obaľovať ich a podobne,“ uviedol Hoskinson.

Ďalšou dôležitou plánovanou aktualizáciou je Plutus Application Backend (PAB). Termín spustenia je plánovaný na november. Ide v podstate o službu na správu a spracovanie požiadaviek inštancie aplikácie počas jej životného cyklu.

Prečítaj si tiež: Bitcoin oslavuje 13 rokov – White paper od Satoshiho Nakamota zmenil svet!

Burza Binance je aktuálne najväčšia a pravdepodobne aj najlepšia kryptomenová burza. Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti vytvoriť si účet cez náš link. Získaš tak doživotnú zľavu na akýkoľvek obchod, ktorý otvoríš na tejto burze.

Upgrade Hydra

Hydra je jeden z najzaujímavejších projektov siete.

„Vykonáva sa na nej obrovské množstvo práce. Naďalej budeme pracovať a pridávať zdroje do Hydry, aby sme boli čo najrýchlejší v paralelizovaní pracovného toku. Tento projekt má aktuálne najväčšiu obchodnú prioritu. Hydra bude schopná uľahčiť veľkú časť transakčnej prevádzky. Cardano bude extrémne zaťažené prílevom nových aplikácií. Preto je Hydra nevyhnutá pre celkové fungovanie siete.“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre