Kryptomenové platby debetnou kartou
Kryptomenové platby debetnou kartou. Zdroj: shutterstock/Pigprox/David Cardinez

Veľmi populárna kryptomenová burza Bybit oznámila vynikajúce novinky. Prináša svojím používateľom možnosť platiť kryptomenami, veľmi pohodlne, vždy a všade.

Niečo o kryptomenovej burze Bybit

Bybit je centralizovaná burza, ktorá umožňuje obchodovanie s kryptomenami. Ponúka svojim používateľom množstvo výhod, ktoré zahŕňajú rýchle a spoľahlivé vykonávanie obchodov, nízke poplatky a bezpečnosť transakcií. Našu kompletnú recenziu Bybitu, spolu s návodmi, ukážkou rozhrania, prehľadom poplatkov a mnoho ďalšieho nájdete v tomto článku.

Ako sa dá platiť kryptomenami

Pred pár dňami obľúbená burza predstavila svoju novú Bybit Card. Táto debetná karta je súčasťou siete Mastercard. Jej používateľ môže platiť za tovary alebo služby, ktoré sa predávajú za bežné fiat meny tak, že mu bude platba odrátaná z jeho účtu vedeného v kryptomenách. Po celom svete je teda možné platiť pomocou kryptomenového účtu burzy Bybit, a to jednoducho použitím ich novej Mastercard. Táto karta sa stáva ideálnym riešením pre vlastníkov kryptomien, ktorí chcú používať svoje kryptomeny v bežnom živote, bez nutnosti konverzie na fiat meny.

Pridaj sa do najrýchlejšie rastúcej Discord komunity kryptonadšencov a investorov na Slovensku. Tie najaktuálnejšie novinky sleduj na našom Instagrame a LinkedIne

O spolupráci Mastercard s konkurenčnou burzou Binance, sme vás v minulosti informovali.

Budúce plány kryptomenových platieb Bybit

Momentálne Bybit uvidela na trh svoju prvú virtuálnu verziu debetnej karty. Táto karta umožní používateľom okamžite používať svoje kryptomeny na platby cez sieť Mastercard. Používatelia teraz môžu platiť využitím týchto kryptomien: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT), USD Coin (USDC) a XRP (XRP) v online prostredí.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Sponzorovaný obsah

 

V marci 2023 Bybit vydá fyzickú verziu Bybit Card, ktorá bude k dispozícii pre používateľov vo forme plastovej karty. Táto karta bude obsahovať všetky funkcie virtuálnej verzie a bude umožňovať používateľom kryptomien používať svoje digitálne meny aj v bežných kamenných obchodoch.

V apríli 2023 spoločnosť Bybit zavedie program vernostných bodov pre vlastníkov svojej debetnej karty. Tento program umožní používateľom získať vernostné body za každú transakciu, ktorú uskutočnia prostredníctvom Bybit Card. Vernostné body následne užívatelia premenia na rôzne odmeny.

V druhom štvrťroku 2023 sa bude integrovať podpora pre Apple Pay a Google Pay pre Bybit Card. Táto integrácia umožní používateľom kryptomien využívať svoje digitálne meny na platby cez mobilné zariadenia a využívať tak nové možnosti bezpečnejšieho a rýchlejšieho platenia.

Bybit Card je ideálnym riešením pre používateľov kryptomien, ktorí chcú používať svoje digitálne meny v bežnom živote a využívať ich na platby v bežných obchodoch a online. S novými funkciami a integráciami sa stáva jednou z najlepších možností na trhu pre používateľov kryptomien.

Mohlo by ťa zaujímať: Bitcoin dosiahne v ďalšom cykle 80 000 dolárov