Bitcoin sa odrazil od 40 000.
Bitcoin sa odrazil od 40 000. Zdroj: Shutterstock.com/eamesBot

Bitcoin sa nakoniec úspešne odrazil od supportnej hladiny 40 000 $ a z krátkodobého hľadiska opäť rastie. Od reverzie trendu sme však stále ďaleko. Trhová cena totižto narazila na rezistenciu a posledné lokálne maximum je zatiaľ vzdialené. Dominancia medzičasom pokračuje v sideway pohybe od začiatku mesiaca.

Ako vidíme na grafe nižšie, cena zatiaľ neprerazila ani prvú rezistenciu z lokálnych maxím. Ak sa jej to podarí, cena by mohla pokračovať v raste na ďalší target 44 000 $. Posledný odraz bol však sprevádzaný slabšími objemami, čo ale nie je žiadnou novinkou za posledné mesiace.

Bitcoin sa odrazil od 40 000 $
Bitcoin sa odrazil od 40 000 $. Zdroj: TradingView

Burza Binance je najväčšia a pravdepodobne aj najlepšia kryptomenová burza. Pokiaľ chceš obchodovať aktuálne alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti vytvoriť si účet cez náš link. Získaš tak doživotnú zľavu na akýkoľvek obchod, ktorý otvoríš na tejto burze.

Prečítaj si tiež – Čo ukázalo prvé stretnutie Bitcoinu s vysokou infláciou?

Bitcoin sa odrazil od 40 000 $

Z krátkodobého hľadiska je priskoro tvrdiť, že sme bullish, pretože nedošlo k signálu zmeny trendu. Naopak, je potrebné stále brať na vedomie supporty, ktoré Bitcoin môže dosiahnuť. Hladina, ktorá nás bude zaujímať, je 36 000 $ a predovšetkým 30 000 $, kde je vhodné mať nastavené nákupné limitky.

Naopak, z dlhodobého hľadiska ostávame bullish. Bitcoin dosahuje rastúce minimá aj maximá a aj keby najbližšie obdobie klesal, stále budeme v bullish dlhodobom trende. Ak teda Bitcoin spadne, je potrebné brať tento pád ako príležitosť. On-chain dáta totižto ukazujú, že momentálne sa nachádzame v akumulácii.

Mohlo by ťa zaujímať – Ktoré kryptomeny majú najvyššiu návratnosť investícií pri stakingu?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre