Zakladateľ kryptoburzy Bitmex: Očakávam prepad Bitcoinu na úroveň 20 000 USD!
Zakladateľ kryptoburzy Bitmex: Očakávam prepad Bitcoinu na úroveň 20 000 USD! ,zdroj: www.shutterstock.com/AlekseyIvanov

Binance

Arthur Hayes, zakladateľ kryptomenovej burzy Bitmex, ponúkol svoj pohľad na súčasný stav kryptomien. Vo svojom príspevku uviedol, že je pripravený dokúpiť BTC na úrovni 20 000 USD spolu s ETH za 1 300 dolárov.

Zakladateľ kryptomenovej burzy Bitmex verí, že sa tak stane, pretože tieto hodnoty zodpovedajú predchádzajúcim historickým maximám stanoveným na býčom trhu v rokoch 2017 až 2018.

Prepad kryptomien ešte neskončil, verí zakladateľ Bitmexu

Predikcia Hayesa  je založená na pokračujúcom poklese kryptomien. Veľa paniky vytvoril aj stablecoin UST. Spoločnosť, ktorej majiteľom je momentálne mnohými nenávidený Do Kwon, predala všetky svoje bitcoiny, aby sa pokúsila zachrániť svoj stablecoin.

Mohlo by ťa zaujímať: Bitcoin je momentálne dole, ale vy nemusíte byť! Pozerajte sa na investície z dlhodobého hľadiska!

Podľa Hayesa to však nie je koniec. Turbulencie na trhu sa ešte neskončili, pretože FED bude pokračovať vo zvyšovaní úrokových sadzieb v boji proti inflácii. V dôsledku toho budú aktíva, ako napríklad Bitcoin, naďalej „trpieť“ a klesať.

Hayes to vidí nasledovne:

Prepad na trhu si vždy vyberá tých najzraniteľnejších investorov. Čo sa ekonomiky týka, index spotrebiteľských cien v USA za apríl dosiahol medziročne 8,3 %, a to je príliš veľa. V júni sa taktiež očakáva ďalšie zvýšenie o 50 bázických bodov, čo bude mať na svedomí  ničenie dlhodobých rizikových aktív.“

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Recesia je na obzore

Okrem toho Hayes priznal, že jeho predpoveď prepadu otca kryptomien na úroveň 30 000 USD a ETH na 2 500 USD sa stala rýchlejšie, ako očakával. Tento trend ukázal, že kryptomenové trhy nezvládli rastúce úrokové sadzby.

Nečakal som, že sa trh tak silno a rýchlo prepadne na tieto úrovne. K tomuto prepadu došlo necelý týždeň po tom, čo FED zvýšil sadzby na očakávaných 50 bázických bodov.“ Kryptomenový trh teda ukázal, že nedokázal zvládnuť súčasnú situáciu.

Nejeden renomovaný investor a finančný expert poukázal na to, že nás čaká veľmi ťažké obdobie. Napríklad podľa investora Raya Dalia sme svedkami úpadku veľmoci, o ktorej stručne hovorí v tomto videu. Ako na to zareaguje Bitcoin a kryptomeny, je otázka, ktorá sa v blízkej dobe zodpovie.

Čítaj ďalej: Burze Coinbase môže hroziť krach! Hrozí ďalšia rana kryptomenovému trhu?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre